2011 Gegužės 13

JAV imasi priemonių užtikrinti saugumą

veidas.lt

Scanpix

JAV valdžia imasi priemonių, kad užtikrintų Osamos bin Ladeno (Osama bin Laden) likvidavimo operacijoje dalyvavusių kariškių, kuriems gali grėsti teroristų kerštas, saugumą.

Tai ketvirtadienį pranešė Pentagono vadovas Robertas Geitsas (Robert Gates), atsakydamas į Amerikos jūrų pėstininkų, kurie bazuojasi Kemp Ležene (Šiaurės Karolinos valstija), klausimus.

“Yra duomenų, kad teroristai gali mėginti atkeršyti už O. bin Ladeno likvidavimo operaciją”, – pažymėjo R. Geitsas. Anot JAV gynybos sekretoriaus, joje dalyvavę kariškiai būgštauja tiek dėl savo, tiek dėl savo artimųjų saugumo.

Pentagono vadovas pranešė, kad JAV valdžia ėmėsi žygių kariškiams apsaugoti. “Buvo imtasi nuoseklių ir efektyvių priemonių, kad liktų paslaptyje tų, kurie dalyvavo operacijoje, pavardės, – pabrėžė R. Geitsas. – Mes nepaprastai susirūpinę dėl mūsų karių ir jų šeimų saugumo”.

O. bin Ladenas buvo nukautas naktį į gegužės 2-ąją per operaciją, kurią Pakistano mieste Abotabade surengė JAV specialiosios paskirties dalinys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...