2012 Balandžio 08

Jau nebesame lėktuvų skrydžių užkampis

veidas.lt


Daugėjant tiesioginių skrydžių iš Lietuvos, šį vasaros sezoną savarankiškai nuskristi bus galima ne tik į didžiųjų Europos šalių sostines, bet ir į kurortus. Vis dėlto net su pigomis oro linijomis aplankyti kurortus kainuos nepigiai.
„Veidas“ panagrinėjo, kiek kainuotų iš Lietuvos savaitei nuskristi į įvairius miestus birželio pradžioje. Štai skrydis „Ryanair“ oro linijų lėktuvu iš Kauno į Paphos miestą Kipre kainuotų apie 900 Lt, į Koso salą Graikijoje – 637 Lt, į kitą Graikijos salą Rodą – 706 Lt, o į Ispanijos kurortus Alikantę ir Maljorkos Palmą – atitinkamai 712 ir 788 Lt.
Pigiau birželį atsieitų kelionė įprastesnėmis kryptimis. Štai „Ryanair“ bendrovė iš Vilniaus į Brėmeną skrydį į abi puses siūlo tik už 159–182 Lt. Į Romą tiek „Ryanair“, tiek kita pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuskraidins už 440–500 Lt, į Paryžių – už 352–400 Lt, į Barseloną – už 650–700 Lt. Tiesa, „Wizz Air“ kainos apie 50 Lt didesnės.
Priminsime, kad šį vasaros sezoną iš Vilniaus oro uosto bus galima pasiekti net 31 miestą ir 36 oro uostus, o iš Kauno – 21 miestą. Praėjusią savaitę Vilniaus oro uostas pranešė apie naujas kryptis iš Vilniaus į Krokuvą, Maskvą ir Sankt Peterburgą. Nuo birželio 20 d. Izraelio aviakompanija „Sun d’Or“ pradės tiesioginius reguliarius skrydžius tarp Vilniaus ir Tel Avivo.
Pasak Vilniaus oro uosto komunikacijos vadovės Sandros Šiaulienės, vasarį populiariausios kryptys buvo Briuselis, Kijevas, Maskva, Kopenhaga, Varšuva ir Talinas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...