2011 Rugsėjo 23

IT specialistai susigrums orientacinėse varžybose Vilniuje

veidas.lt

 

Administratorių miesto turnyras „SysAdmin 2011“ vyks spalio 6 dieną. Turnyro nugalėtojų komandai viena iš didžiausių Lietuvoje duomenų perdavimo ir IT paslaugų teikėja „Baltnetos komunikacijos“ įsteigė 1.000 eurų vertės prizą. Taip pat dalyvių laukia ir renginio rėmėjų, IT sprendimus teikiančios kompanijos „DS Solutions“, bei pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET siūlomų produktų platintojos „NOD Baltic“ įsteigti specialieji prizai.

Iššūkį registruotis į turnyrą kviečiami visi Lietuvos sistemų administratoriai, nepriklausomai nuo to, kokias sistemas jie prižiūri ir kokiose organizacijose jie dirba. Dalyvavimas turnyre nemokamas.

„Kaip ir tradiciniame orientaciniame turnyre, komandos koordinates kur vykti gaus teisingai išsprendusios užduotį. Laimės greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda, tad prireiks ne vien tik kompetencijos, bet ir žvitraus proto, greičio. Užduotis dalyviams rengia žinomi Lietuvos sistemų administratoriai, kurių tapatybė neatskleidžiama“, – turnyrą pristato Audrius Žemgulis, UAB „Baltnetos komunikacijos“ technikos direktorius.

Jis pažymi, kad orientaciniame žaidime komandoms prireiks ne tik automobilių, bet ir navigacijos, mobiliojo interneto, nešiojamųjų kompiuterių, automobilinių kompiuterių pakrovėjų, taip pat atsarginių drabužių komplektų, ypač kojinių.

Tikimasi, kad renginyje dalyvaus mažiausiai 10 komandų, kurias sudarys po 5 žmones.

Renginys nemokamas, jame dalyvaus tik užsiregistravę asmenys. Daugiau informacijos apie turnyrą bei dalyvių registraciją http://www.sysadmin2011.lt/. Šiame tinklalapyje laimėtojai bus paskelbti 2011 m. spalio 7 d.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...