2011 Rugsėjo 24

Lietuvos kalnų dviračių čempionas paaiškės tik paskutiniajame etape

veidas.lt

 

Pastarasis šį sekmadienį taip pat ketina įveikti Niūronių hipodrome startuosiantį maratoną.

Visas šių metų etapas buvo įtemptas ir 2011 kalnų dviračių čempionai paaiškės tik paskutiniajame Anykščių etape. „Vyrų grupėje vilnietis Julius Kvietkauskas bei kauniečiai Šarūnas Pacevičius ir Andrejus Dolgovas išsidėstę tik kelių sekundžių skirtumu ir sekmadienio finišas lems, kam atiteks čempiono titulas. TOP komandinėje įskaitoje situacija panaši: „TopTeam – Specialized“ ir „Velostreet-Fuji“ komandos, kurias skiria tik keli taškai, kovos dėl čempionės titulo, o „Focus Vilnius“ jau užsitikrino 3 vietą,“ – situaciją bendroje maratonų taurės įskaitoje pristato Lietuvos dviračių maratonų taurės organizatorius Giedrius Adamonis. Anot jo, moterų grupėje situacija nėra tokia įtempta – užtikrintai pirmauja vilnietė Kristina Banevičiūtė, antrą ir trečią vietas atitinkamai užima vilnietės Sabina Brazevič ir Rima Siaurusevičiūtė.

 

Vienas stipriausių Lietuvos dviratininkų T. Vaitkus šį sekmadienį startuos paskutiniajame šiais metais kalnų dviračių maratone ir kviečia visus kartu su juo startuoti Anykščiuose: „Kalnų dviračių maratonuose svarbiausia dalyvauti ir nebijoti būti nugalėtam. Juk sporte kaip ir kasdieniame gyvenime būna visko, o tokios lenktynės užgrūdina ir padaro Jus stipresnius daugelyje gyvenimo atvejų. Lietuvos kalnų dviračių maratonai yra įveikiami visiems!“ – teigia Tomas Vaitkus.

 

Paskutinis Lietuvos kalnų dviračių maratonų etapas startuos Anykščiuose. Maratono startas ir finišas – Niūronių hipodrome. Renginio programa:

09:30 – 11:00 – registracija

10:30 – vaikų iki 10 m. registracijos pabaiga

11:00 – vaikų maratono startas

11:40 – atveriami starto koridoriai

12:00 – pagrindinio maratono startas

13:55 – viso maratono nugalėtojo finišas

15:30 – apdovanojimai

 

Visa informacija apie „Lietuvos dviračių maratonų taurę 2011“ svetainėje www.mtb.lt.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...