2016 Kovo 15

Vakaro skaitiniai

Ištrauka iš E.Zakaraitės knygos „Kaip tapti dama“

veidas.lt

Pristatome ištrauką iš debiutinės Eglės Zakaraitės knygos „Kaip tapti dama“ – tai spalvinga vienos moters gyvenimo istorija. Ji prasideda amžiuje, kai moteriškumas tik pradeda skleistis. Pirmieji kūno pokyčiai, pirmosios mintys apie vaikinus, pirmosios nuodėmingos svajonės, pirmasis nusivylimas.

Pagrindinė knygos herojė Marina įsimyli milijonierių Marių. Tačiau atsitinka taip, kad jis naktiniame klube ją apsvaigina, o kitos dienos rytą pabudusi mergina nieko neprisimena. Netrukus Marina susipažįsta su nauju vaikinu Anatolijumi, kuris jai pasiūlo užsidirbti pinigų – internete ieškoti merginų modelių, norinčių brangiai parduoti savo laiką turtingiems vyrams Italijoje. Viskas klostėsi gerai iki to momento, kol Marina sužino, kad viena jos rastų merginų žiauriai nužudyta Italijoje. Pagrindinė knygos herojė įsimyli skolų turintį ir mokslų nebaigusį studentą Edgarą. Kai jie apsigyvena kartu, mergina supranta, kad gyvena ne taip, kaip svajojo. Kol vieną dieną Marina nusprendžia keistis, todėl nuvyksta pas senolę Olią. Senolė pateikia merginai išmintingų patarimų, kaip pakeisti savo požiūrį į gyvenimą. Kai Marina ima kitaip žvelgti į gyvenimą, viskas stebuklingai pradeda taisytis. Kol vieną dieną… praeitis sugrįžta.

“Kaip tapti dama“ – tai knyga, kokios dar nebuvo. Kiekviena knygos eilutė verčia skaitytoją mąstyti, spėlioti, kad gi laukia už siužeto, kas gi vėl neįtikėtino nutiks Marinai. Tai istorija kiekvienai merginai, kuri šiuo metu jaučiasi pasimetusi gyvenime, kuriai sunku pamiršti praeities klaidas, neleidžiančias jai tobulėti toliau. Tai istorija toms, kurios netiki, kad meilė vyrui egzistuoja be pinigų. Tai romanas, kuris privers jus susimąstyti, ar iš tiesų gyvenate taip, kaip norite gyventi. Knygos autorė tiksi, šia knyga įkvėpti bent šiek tiek vilties nepasiduoti, nors ir kaip gyvenime bebūtų sunku, nes viltis miršta paskutinė.  O kas gi yra ta dama?

***

— O ką jos ten dirba?

— Aš tau sakiau neklausinėti, viską papasakosiu, ką tau reikia žinoti, o daugiau sužinosi pradėjusi dirbti, iš kolegių Karinos ir Dianos.

— Anatolijau, ar jos vaikščios podiumu, pristatinės parodose automobilius, dirbs su pasaulinio lygio žvaigždėmis, pardavinės kosmetikos priemones? Kaip aš irgi norėčiau, čia rojus…

— Marina, tu fantazuoji, modeliai dirba įvairius darbus, visų pirma reikia rasti gražių ir protingų merginų.

— Man atrodo labai paprasta ir lengva rasti, įdedi skelbimą ir jos jau pačios kreipsis į tave. Aš nesuprantu tik vieno, juk daug panelių nori būti žvaigždėmis ar modeliais. Kodėl sunku jų rasti? Aš pažįstu daug gražių merginų, kurios tik ir svajoja apie tokią modelio karjerą. Tai pelningas darbas, pati seniau svajojau būti modeliu, nors man ir dabar ne vėlu. Tačiau tu man siūlai tik kitas mergaites atrinkti, keista. Kodėl aš? Nesuprantu? Kodėl man siūlai tokį darbą, aš juk neturiu jokios panašios patirties?

— Tu man patikai, esi paprasta. Tavo darbas bus visai nesunkus. Klausyk, pažinčių svetainėje kalbinsi gražias paneles, bandysi su jomis susidraugauti, taktiškai paklausi, kaip joms sekasi, ką jos veikia, kuo domisi, kas joms patinka, o po kurio laiko užsiminsi, ar domina modelio karjera Italijoje. Ir tik vėliau – ar domina greiti lengvi pinigai? Pažinčių svetainėse ieškosi tik labai išvaizdžių merginų, tai elitinis darbas. Per mėnesį labai graži panelė uždirba nuo 3 000 iki 10 000 eurų. Reikalavimai – nepriekaištinga išvaizda, graži figūra, ūgis nuo 1,69 cm, būtina mokėti anglų kalbą. Kai panelė susidomės, organizuosi susitikimą su manimi, ir tavo darbas baigtas. O aš jau toliau su jomis bendrausiu, jei kuri nors iš tavo rastų merginų išvyks dirbti, aš tau duosiu nuo 50 iki 100 eurų.

— Koks tiksliai mano darbas, aš truputį nesuprantu?

— Tu kada nors esi girdėjusi apie įvaizdžio merginos, palydovės, konsumatorės, striptizo šokėjos darbus siūlančias agentūras?

— Ne, nieko, tik mačiau, kad interneto puslapiuose dažnai ieškoma šių profesijų atstovių, o ką tiksliai veikia tos palydovės? Spaudoje skaičiau, kad tai prostitucija?

— Ne, visai ne tai, ką tu galvoji. Tai išvaizdžių merginų dalyvavimas turtuolių vakarėliuose už pinigus. Kaip viskas vyksta: atliekama profesionali fotosesija, sukuriamas nuotraukų albumas, kuriame trumpai aprašoma apie merginą. Klientas užeina į svetainę ir išsirenka labiausiai patikusią merginą. Tada ši gauna nurodymus vykti su juo į vakarėlį, pasimatymą ar susitikimą. Darbas labai atsakingas, nes nuo to priklauso ir agentūros reputacija, griežtai negalima vartoti jokių narkotikų ir t.t. Tai tik laisvalaikis už pinigus, graži mergina brangiai parduoda savo laiką. Užsakovas, t. y. klientas, kuris domisi mergina, sumoka už ją valandinį mokestį, galima įvairiai, ir kelioms valandoms, na, čia derinama individualiai, valandos kaina – mažiausiai 200 eurų. Čia kaip automobilių nuoma – pasiimi, susimoki, o vėliau pastatai į vietą.

— Žiauru… Ar čia legalu? Ar tai saugu panelėms? Girdėjau, kad tai labai pavojinga, gali parduoti kokiems arabų šeichams, o jie darys su jomis ką nori. Per televiziją rodė laidą apie tai, kaip kelios merginos išvažiavo į Ispaniją apelsinų skinti. O atvažiavusias jas darbdaviai pardavė į sekso vergiją. Ar tu man siūlai užsiimti prekyba žmonėmis?

— Marina, nejuokauk, mes nedirbame tokiu principu, mes nieko neapgaudinėjame. Panelės išvyksta savo noru, po to jos mums dėkoja, kad padėjome. Daugiau nei pusė merginų po tokios veiklos randa turtingus vyrus, sėkmingai išteka, tampa verslininkėmis, tai labai gera pradžia jaunai merginai, norinčiai greitai praturtėti. Tau labai pasisekė, ar tu tai žinai? Jei įsitrauksi į šią veiklą, greitai pajusi pinigų galią. Tu tapsi labai turtinga.

— O kodėl tik pusei merginų pasiseka, kas nutinka kitoms?

— Neklausinėk anksčiau laiko, viską sužinosi laikui bėgant.

— Tu man meluoji, Anatolijau, nejaugi tikrai tai vyksta?

— Žiūrėk, rodau tau panelių, kurios dabar dirba Italijoje, nuotraukas, kol kas dirbame tik ten, tačiau yra klientų, kurie perka merginas ir skraidina į kitas užsienio šalis.

— Čia juk ta panelė, kurią per televiziją rodo, ką, ir ji tokį darbą dirba?

— Taip, yra įvairių merginų, nuo labai turtingų ir įtakingų tėvų dukrų, žvaigždės karjerą darančių jaunų panelių iki paprastesnių iš provincijų, tačiau labai gražių ir protingų. Čia labai svarbus didelis pasitikėjimas savimi, noras greitai uždirbti, mokėjimas bendrauti su žmonėmis, žinojimas, ko reikia vyrams. Ar supranti, kad tai konfidenciali informacija? Tu negali niekam apie tai pasakoti. Nuo šiol tavo vardas bus ne Marina. Turi saugoti save nuo pavydžių žmonių, nereikalingo dėmesio. Aš tikiuosi, kad nesuklydau pasirinkęs tave. Rytoj susipažinsi su Karina ir Diana. Jos irgi man dirba, jos tau viską plačiau papasakos apie visas šio darbo subtilybes, kaip neišsiduoti ir taktiškai pasiūlyti merginoms tokią galimybę.

Marina puikiai žinojo, ko trokšta visos merginos ir, žinoma, kam siūlyti ir kokios domėsis šia veikla. Jai pasirodė, kad bus labai lengva rasti merginų šiai veiklai.

Knygą galite įsigyti čia

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Carl Logan Carl Logan rašo:

    Ar praeityje sunku gauti paskolą dabar, nes dabar “Lucas Loan Lending Compania” siūlo visas paskolas, taip pat siūlome saugų paskolų namus, taip pat paskolą investuoti į savo verslą, susisiekite su mumis dabar: “Mobile” whatsapp: +1 (857) 325-5437 El. Paštas: lucasloanlendingcompania@gmail.com Interneto svetainė: http://lucasloanlendingcompania.webs.com/


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...