2010 Lapkričio 08

Verslas

Išrinkti Nacionalinio kokybės prizo konkurso nugalėtojai

veidas.lt

13-ąjį Nacionalinio kokybės prizo konkursą šiemet laimėjo Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir bendrovės “Traidenis” bei “August ir Ko”.

Nacionalinį kokybės prizą Vilniaus Gedimino technikos universitetas pelnė didelių įstaigų (įmonių) (daugiau kaip 250 darbuotojų) kategorijoje, UAB “Traidenis” – vidutinių įmonių (mažiau kaip 250 darbuotojų), o UAB “August ir Ko” – mažų įmonių (mažiau kaip 50 darbuotojų) kategorijoje.

Šiame konkurse vertinama šalies organizacijų valdymo kokybė, įmonės politika ir strategija, procesų ir išteklių valdymas, klientų, vartotojų ir darbuotojų poreikių tenkinimas bei kitos sritys.  Iš viso šiais metais konkursui paraiškas pateikė 13 įmonių.

Nacionaliniu kokybės prizu apdovanotos įmonės ne tik padidina bendrovės vertę, bet ir sustiprina konkurencingumą tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose. Visoje Europoje vertinamas apdovanojimas liudija, kad jį gavusi įmonė atitinka itin aukštus bendrovės vadybos reikalavimus.

Nacionalinį kokybės prizą Ūkio ministerija ir Kokybės taryba teikia nuo 1998 metų. Šiuo konkursu siekiama skatinti įmones įgyvendinti veiksmingus kokybės vadybos metodus, didinti lietuviškų gaminių konkurencingumą Europos ir pasaulio šalių rinkose. Nacionalinius kokybės prizus savo įmonėms teikia 67 pasaulio šalys, tarp jų – visos Europos Sąjungos šalys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...