2013 Spalio 15

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto strateginiu investuotoju tapo „Arvi“

veidas.lt


Spalio 15 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto steigėjai BI Norwegian Business School ir Norvegijos verslo plėtros fondas „Innovation Norway“ pasirašė sutartį su kompanija „Arvi“. Sutartimi patvirtinta, kad strateginiu ISM universiteto investuotoju tapo „Arvi“.

Naujasis investuotojas artimiausiu metu prisidės prie ISM universiteto planų stiprinti konkurencingumą tarptautinėje aukštojo mokslo rinkoje: diegti naujas studijų programas, aktyviau ieškoti studentų ir dėstytojų užsienio rinkose, siekti prestižinės Europos kokybės akreditacijos EQUIS. „Arvi“ valdybos narys Justas Kučinskas patvirtino, jog ISM kaip institucija išlaikys sprendimų autonomiją, nepakitusią universiteto vadovybę bei puoselės ilgametį bendradarbiavimą su BI.

„Arvi” jau du dešimtmečius rūpinasi Lietuvos mokslo, kultūros ir švietimo plėtra. Mes artimai bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos aukštųjų mokyklų, tačiau tapti tokio garbingo universiteto partneriu mums yra didelis iššūkis. Esame pasirengę remti universiteto autonomiją ir visiškai pasitikėsime rektoriaus bei universiteto savivaldos sprendimais. Prisidėsime prie geriausių pasaulio vadybos mokslo tradicijų tąsos ir sieksime sukurti dar patrauklesnį ISM veidą Lietuvos ir užsienio studentams”, – sakė „Arvi” valdybos narys Justas Kučinskas.

BI Norwegian Business School taps smulkiuoju ISM akcininku ir išliks universiteto valdyboje. Valdybos sudėtį papildys strateginio investuotojo atstovai, taip pat bus ieškoma naujų narių, turinčių tarptautinės akademinės patirties bei galinčių prisidėti, diegiant tarptautinį EQUIS kokybės standartą. ISM ir BI išlaikys dvigubo diplomo susitarimus ir tęs bendradarbiavimą visuose studijų lygmenyse.

„Ir toliau išliksime strateginiais ISM patarėjais plėtros ir akademiniais klausimais. Sieksime, kad „Arvi“ puoselėtų mūsų pradėtus strateginius universiteto plėtros planus. Mūsų ir „Arvi“ vadovų požiūriai daugeliu ISM akademinės ir korporacinės plėtros klausimų sutapo, švietimo srityje mes puoselėjame vienodas vertybes ir matome vienodus tikslus. O kompanijos pasiūlytas sprendimas siekti universiteto kaip ne pelno siekiančios organizacijos statuso buvo mūsų seniai numatytas tikslas. Esame tikri, kad su šiuo naujuoju investuotoju mums pavyks pasiekti dar geresnių rezultatų Europos aukštojo mokslo erdvėje“, – sakė BI Norwegian Business School viceprezidentas ir ISM Valdybos pirmininkas Jens P. Tondel.

ISM Valdybos pirmininkas priminė, jog sprendimas ieškoti strateginio investuotojo buvo priimtas, peržvelgus ISM universiteto plėtros strategiją ir supratus neišvengiamą papildomų investicijų poreikį. Ateinančiais metais ISM pasiūlys studentams dvi naujas, kartu su JAV Ilinojaus technologijų institutu parengtas studijų programas: Industrinių technologijų vadybą ir IT vadybą. Stiprindamas inovacijų ir verslumo kultūrą,  kitais metais duris atvers ISM Verslo inovacijų institutas. Universiteto planuose ir prestižinė verslo mokyklų EQUIS akreditacija, padėsianti ISM įsilieti į pasaulio universitetų elitą bei tapti geidžiamiausia aukštąja mokykla geriausiems studentams bei akademikams.

Prieš pasirašant sutartį su „Arvi“, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akcininkai buvo BI Norwegian Business School, „Innovation Norway“ ir privatūs investuotojai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...