2010 Gruodžio 22

Verslas

“Arvi ir ko” ieško investuotojo

veidas.lt

Įmonių grupės “Arvi ir ko” vadovas ir savininkas Vidmantas Kučinskas neslepia ieškantis strateginio investuotojo, kad bendrovė galėtų “abiem kojom” atsistoti tolimojoje Rusijoje.

“Tolimojoje”, nes dažniausiai Lietuvos verslui pažįstami kraštai – Maskva ir Sankt Peterburgas – V.Kučinsko nedomina, rašo “Verslo žinios”.

“Rimtai deramės su rimtomis pasaulio kompanijomis, kurios nori investuoti į cukraus ir atliekų utilizavimo pramonę. Mūsų strateginis tikslas – kad investuotojai gautų dalį mūsų įmonių akcijų, tačiau ne pagrindinį paketą, ir kartu eitume į Rytus”, – interviu “Verslo žinioms” sakė V.Kučinskas.

Jis teigė, jog Rusijos vadovai paskelbę programą, kad šalis per 5 metus turi iš maisto produktų importuotojos tapti eksportuotoja. V.Kučinskas kalbėjo, jog ši programai, pagal kurią valstybė kompensuoja iki 80 proc. investicijų vertės, dar truks ketverius metus.

“Šiandien vietiniai bankai mus spaudžia kuo greičiau pradėti įgyvendinti suplanuotus projektus, nes jiems ir vietos valdžiai reikia atsiskaityti už lėšų naudojimą. Mes neskubame, nes planuojame viską sutvarkyti taip, kad nauja gamykla nebūtų našta lietuvių įmonių grupei”, – teigė V.Kučinskas.

V.Kučinskas kalbėjo, jog grupę domina Baškirijos ir Tatarstano respublikos – Baškirijoje planuojama atliekų utilizavimo gamykla, skaičiuojama, ar verta investuoti į trąšų gamyklą, o Tatarstane tariamasi dėl kalakutų auginimo ir perdirbimo, vertinamos ir galimybės statyti biodyzelino gamyklą.

“Šalia Uralo į mus dar žiūri pagarbiai ir laukia. Baškirija, Tatarstanas mus domina, nes pašarai ten perpus pigesni nei kitose Rusijos vietose. Javus paprasčiausiai per brangu gabenti iki uostų. Dujos 4 kartus pigesnės nei Lietuvoje. Norime Tatarstane statyti kalakutų auginimo įmonę – tai būtų mūsų gamyklos Marijampolėje kopija”, – sakė V.Kučinskas.

“Arvi ir ko” vadovas teigė, jog trąšų gamyklos Baltarusijoje planai kol kas sustabdyti.

“Gamyklą norėjome statyti kartu su vietiniu trąšų gamintoju, dėl jo pirkimo šiuo metu derasi Rusijos verslininkai. Palauksime, kuo viskas baigsis”, – kalbėjo V.Kučinskas.

Anot jo, šie metai grupei bus pelningi, pardavimai didėja – bus pasiekta 200 mln. eurų (690,6 mln. litų) apyvarta.

“Tačiau neaišku, ar per ateinančius metus pavyks padengti per porą metų patirtus nuostolius”, – sakė “Arvi ir ko” vadovas.

+370 5 2058521

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. ziurke ziurke rašo:

  Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas – visą gyvenimą.

  http://frozenrats.96.lt/Verslo%20pasiulymas%20Nr1.html

  video: https://www.youtube.com/watch?v=_1pyoCOzmT4


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...