2011 Balandžio 08

Verslas

“Arvi” planuoja investuoti Baškirijoje

veidas.lt

Žemės ūkio verslo įmonių grupė “Arvi” derasi su bankais dėl naujos maisto atliekų utilizavimo įmonės statybų Rusijos Baškirijos respublikoje, rašo “Verslo žinios”.

Anksčiau buvo skelbta ir apie ketinimus įsitvirtinti Rusijos Tatarstano respublikoje, tačiau “Arvi ir ko” vadovo ir savininko Vidmanto Kučinsko teigimu, ten koją jau įkėlė vokiečiai.

“Rusija dabar iš tiesų stengiasi pritraukti investuotojų, jei jie “patenka” į Vyriausybės programas, galima tikėtis, jog ši atlygins iki 8 procentų bankų palūkanų. Žemės ūkis – Rusijoje prioritetinė sritis, tad mūsų planai vertinami palankiai, nesijaučiame, kad būtume kaip nors diskriminuojami vien todėl, kad esame užsieniečiai”, – sakė V.Kučinskas.

Šiuo metu “Arvi ir Ko” Rusijos Kaliningrado srities Sovetsko mieste valdo trąšų gamyklą.

“Arvi” įmonių grupė vienija apie 20 Lietuvos ir užsienio bendrovių – kalakutų auginimo, mineralinių trąšų, cukraus, kombinuotų pašarų, biodyzelio gamybos, mėsos bei šalutinių gyvūninių produktų perdirbimo iki logistikos, žemdirbių aptarnavimo centrų, viešojo maitinimo, viešbučių ir kitų veiklos sričių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...