2011 Sausio 30

Aleksandas Zimnickis

Išaugo pigių būstų paklausa

veidas.lt

Lietuvoje išaugo pigiausių nedidelių butų ir gyvenamųjų namų paklausa išaugo 30 proc.  Šiuo metu tokie butai išperkami vos pasirodžius skelbimui, tad jų laisvų rinkoje nėra, o norint tokį rasti, tinkamo pasiūlymo tenka laukti iki kelių mėnesių.

Daugumoje skelbimų (90 proc.) interneto svetainėse ir spaudoje dažniausiai siūlomi dideli, erdvūs, brangūs butai ir namai, – tokių pasiūla labai didelė, o paklausos beveik iš viso nėra.

Nekilnojamojo turto vertinimo agentūros “Domus Optima” direktoriaus Aleksandro Zimnickio komentaras:

“Rinkoje sparčiai mažėja mažesnių, pigesnių objektų, nes jų paklausa gerokai išaugo. Vieno kambario nebrangūs butai senesnės statybos namuose ir nedideli, palyginti pigūs, gyvenamieji namai “iš antrų rankų” tiesiog išgraibstomi. Galima numanyti, kad tokia paklausa po dviejų trijų mėnesių lems ir šių objektų kainų didėjimą. O naujos statybos butai, nors šių pasiūla yra nemaža, dabar nėra paklausūs, nes jų kainą nustato ne pati rinka, o savininkų įsipareigojimai bankams.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. tai tai rašo:

  tai tipo butai jau brags kaip brangsta lietuviškos bulvės ir kopūstai???

 2. boruzhe boruzhe rašo:

  niekas cia nebrangs ir nebrangsta. jeigu kelis menesius pastebeti NT rinka, tai tie patys skelbimai sukasi ir sukasi. tie brangus butai kaip stovi taip ir stoves :)

 3. tipo tipo rašo:

  viltis kvailiu motina.jei tikites,kad 1m2 kainuos kaip bulves ir kopūstai


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...