2010 Liepos 27

Mahmoudas Ahmadinejadas

Irano prezidentas kaltina JAV sąmokslu

veidas.lt

Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas (Mahmudas Ahmadinedžadas) pareiškė, kad Jungtinės Valstijos rengiasi pradėti du karus Artimuosiuose Rytuose, siekdamos daryti spaudimą šiitiškai respublikai.

Tai antradienį pranešė anglų kalba transliuojanti televizija “Press TV”.

“Turime tikslios informacijos, kad amerikiečiai sumanė sąmokslą… jie planuoja per ateinančius tris mėnesius užpulti mažiausiai dvi valstybes tame regione”, – sakė griežtosios linijos prezidentas pirmadienį vėlai vakare “Press TV” duotame interviu, kurio ištraukos antradienį buvo paskelbtos televizijos tinklalapyje.

Pasak M.Ahmadinejado, Jungtinės Valstijos tikisi, kad šiais karais pavyks pasiekti du pagrindinius tikslus.

“Pirma, jie nori sustabdyti Irano pažangą ir raidą, nes pasisako prieš mūsų augimą. Antra, jie nori išsaugoti liepto galą priėjusį sionistų režimą, o sionistai mano, kad juos gali išgelbėti karinė konfrontacija”, – sakė M.Ahmadinejadas, kalbėdamas apie Izraelį.

M.Ahmadinejadas nepraleidžia progos pažerti piktų tiradų prieš žydų valstybę, kuri niekuomet neatmetė galimybės, kad Iranui gali būti smogtas karinis smūgis siekiant pažaboti jo branduolines ambicijas.

Irano lyderis labai supykdė didžiąsias pasaulio valstybes, pavadinęs Holokaustą “mitu” ir pareiškęs, jog sionistinis režimas ilgainiui bus ištrintas iš žemėlapio.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...