2010 Lapkričio 03

Perkamiausias automobilis

Ir Lietuvoje tautos automobilis – “Volkswagen”

veidas.lt

Per devynis šių metų mėnesius naujų automobilių parduota apie 6 tūkst., naudotų – apie 66 tūkst., ir abiejų šių sąrašų viršūnėje atsiduria vokiškieji “Volkswagen”.

“AutoTyrimų” duomenimis, tarp naujų “Volkswagen” modelių Lietuvoje populiariausi “Golf” (jų šiemet parduota apie 400) bei komerciniams tikslams dažniausiai perkami “Caddy” modeliai. Naudotų “Volkswagenų” viršūnėje, kaip ir pernai bei užpernai, išlieka “Passat”, kurių šiemet parduota per 3 tūkst.

Paprašytas apibūdinti, kaip atrodo ir kiek kainuoja pats populiariausias automobilis Lietuvoje, Autoplius.lt plėtros vadovas Viktoras Daukšas teigia, kad tai 10 metų senumo “VW Passat” su dyzeliniu varikliu, mechanine pavarų dėže ir sedano kėbulu.

Jei kalbėsime apie populiariausius kitų gamintojų modelius, reikia pabrėžti, kad šiemet lietuviai atrado ir, regis, rimtai susižavėjo “Peugeot 3008″ automobiliais, kurie sudaro apie 10 proc. visos naujų automobilių rinkos.

Nemažai gerbėjų Lietuvoje turi ir modelis “Nissan Quashqai”, taip pat “Subaru Legacy” bei kainos ir kokybės santykiu pirkėjus žavinti “Škoda Octavia”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...