2010 Birželio 08

garantija

Ilgėja automobilių garantinis aptarnavimas

veidas.lt

Traukiantis naujų automobilių rinkai, jų gamintojai ėmė taikyti ne tik vis didesnes nuolaidas, bet ir ilgesnius automobilių garantinio aptarnavimo terminus.

Neabejotinas lyderis šiuo požiūriu – BMW automobiliai, kuriems gamintojas taiko net 12 metų garantinį aptarnavimą. Penkerių metų garantija taikoma “Hyundai” automobiliams, ketverių metų – KIA automobiliams, o “Toyota” ar “Mitsubishi” savininkų automobiliai nemokamai remontuojami trejus metus.

Be to, padaugėjo įsigyjamų garantijų pasiūla. Tarkime, “Škoda” gamintojai šalia bazinės dvejų metų garantijos siūlo išplėstinę ketverių metų garantiją su pasirenkamu ridos limitu – 60 arba 120 tūkst. km. “Toyota” automobiliais prekiaujančiuose centruose galima įsigyti papildomą 12 mėnesių garantiją, kuri apima bet kokius mechaninius ar elektros gedimus.

Tačiau lietuviai dar ne visuomet linkę šiomis garantijomis pasinaudoti. UAB “Sostena” specialistų teigimu, šalyje kol kas nėra naujų automobilių kultūros, ir kai kurie savininkai net ir garantinio aptarnavimo laikotarpiu naujus savo automobilius remontuoja pas privačius meistrus, o ne salonuose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...