2011 Kovo 22

Konservatoriai

Ieškoti skirtumų tarp A.Kubiliaus ir I.Degutienės – “smagus žiniasklaidos užsiėmimas”

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius antradienį “smagiu žiniasklaidos užsiėmimu” pavadino “skirtumų ieškojimą” tarp jo ir Seimo pirmininkės Irenos Degutienės.

“Ieškoti kokių nors dramatiškų skirtumų tarp manęs ir Irenos Degutienės ar tarp manęs ir, sakysime, Rasos Juknevičienės, ar tarp mūsų ir Vytauto Landsbergio – čia žiniasklaidai yra smagus užsiėmimas, bet mes kartu esame turbūt beveik daugiau nei 20 metų, ir nepaisant visų žiniasklaidos prognozių, kad tuoj tuoj suskilsime ar tuoj tuoj susipyksime, to niekaip neįvyksta. Tai jūs prognozuokite, o mes toliau dirbsime savo darbą”, – interviu Lietuvos radijui antradienį sakė premjeras.

Birželį Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) ketina rinkti naują lyderį. Tuo metu baigsis partijai vadovaujančio A.Kubiliaus kadencija. I.Degutienė sakė rimtai galvosianti apie partijos vadovo postą, jei jaus plačią partiečių paramą.

Tuo metu premjeras, paklaustas, ar mato save partijos vadovo poste ir toliau, sakė, jog tai priklauso nuo to, ar jo kandidatūra bus pasiūlyta.

“Tai priklauso nuo to, ar mane pasiūlys kas nors, ar bus skyriai, ar kitos partijos institucijos, kurios turi teisę siūlyti”, – teigė jis.

“Man teko vadovauti partijai ir prieš rinkimus, ir ateiti kartu su partija į 2008 metų rinkimų sėkmę. Man teko vadovauti partijai ir per giliausią ekonominę krizę. Nors ir sunku buvo, bet atlaikėme – tą rodo ir savivaldos rinkimai, na ir toliau išties šį etapą reikėtų užbaigti iki kitų Seimo rinkimų tęsiant tuos darbus ir darant tuos sprendimus, kurie tikrai reikalingi, kad partija į kitus 2012 metų rinkimus ateitų tikrai stipriai pasirengusi ir galinti sėkmingai pasirodyti rinkimuose”, – dėstė jis.

Šeštadienį Vilniuje posėdžiavusi valdančiosios TS-LKD taryba patvirtino partijos pirmininko rinkimų tvarką. Iki balandžio 11-osios bus iškelti kandidatai į TS-LKD vadovo postą. Balandžio 18-ąją patvirtinus kandidatus, mėnesį vyks agitacija, vėliau, iki gegužės 26-osios, – balsavimas skyriuose. Konservatoriai ketina surengti suvažiavimą, kuris patvirtins visuotinai išrinktą naują pirmininką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...