2014 Vasario 26

Į ZOOMBOOK investuota per 1 mln. eurų

veidas.lt

Trečius veiklos metus pradedantis skaičiuoti fotoknygų gamintojas ZOOMBOOK pernai pristatė mobiliąją fotoknygų maketavimo programėlę, išplėtė gamybines patalpas ir žengė į Rusijos bei Europos rinkas. Per dvejus metus į projektą investuota per 1 mln. eurų.
„Gerindami gaminių kokybę ir gamybos apimtis pernai įsigijome XEIKON 8500 spaudos mašiną, skirtą specialiai fotoknygų gamybai, persikėlėme į naujas ir didesnes patalpas. Plečiamės, nestokojame idėjų ir šiais metais ketiname rinkai pasiūlyti naujų produktų“, – sako Artūras Karosas, ZOOMBOOK įkūrėjas.
Vilniaus knygų mugėje fotoknygų gamintojas ZOOMBOOK ne tik paminėjo savo antrąjį gimtadienį, tačiau ir pristatė atnaujintą mobiliąją programėlę Į ZOOMBOOK stendą užsukęs Ilja Laursas, „GetJar“ kompanijos įkūrėjas, išbandęs aplikaciją neslėpė susižavėjimo, kad jos kūrėjai yra lietuviai.
„Turime stiprią dizainerių ir programuotojų komandą, tad galime pasiūlyti unikalius dizaino sprendimus ir patogią maketavimo platformą ne tik internete, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose. Džiaugiamės, kad kokybę vertina ir mūsų klientai“, – teigia ZOOMBOOK įkūrėjas.
2012 m. Lietuvos rinkai pristatytas prekinis vardas per dvejus veiklos metus tapo gerai žinomas ne tik fotografijos mėgėjams, bet ir savileidybos galimybių ieškantiems žmonėms. Internete veikianti maketavimo sistema leidžia žmonėms patiems susikurti norimą fotoknygos, darbo kalendoriaus arba fotodrobės dizainą.
Praėjusiais metais ZOOMBOOK buvo apdovanotas verslo žurnalo „bzn start“ rengtuose išradingiausių startuolių apdovanojimuose. Tuomet fotoknygų gamintojas buvo pripažintas išradingiausiu startuoliu kategorijoje „Nuo 40“.
Mobiliąją ZOOMBOOK aplikaciją galima nemokamai atsisiųsti iš „iTunes“ internetinės parduotuvės.
——–
ZOOMBOOK – 2012 metais veiklą pradėjusi nemokama fotoknygų kūrimo sistema, kuri kiekvienam vartotojui leidžia pačiam susikurti asmeninę fotoknygą, fotodrobę, užrašų knygutę ar darbo kalendorių. ZOOMBOOK priklauso įmonių grupei BALTO.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...