2010 Kovo 29

4G ryšys

Į rinką žengia 4G telefonai

veidas.lt

Šiemet mobiliojo ryšio priemonių rinkoje turėtų užderėti nemenkas naujovių derlius: viena per kitą bendrovės skuba kuo greičiau pristatyti ketvirtosios kartos, arba 4G, ryšio telefonus.

Kad 4G telefonų, naudosiančių Lietuvoje jau neblogai pažįstamą “WiMax” technologiją, era prasidės šiemet, abejonių nebėra, tačiau vis dar neaišku, kas šiose lenktynėse finišuos pirmas. Štai bendrovė “Verizon” 4G telefoną ketina pristatyti vidurvasarį. Panašiu metu, kaip spėjama, pasirodys ir pirmasis “Nokia” 4G telefonas. Šią vasarą 4G telefonų rengiasi pasiūlyti ir viena didžiausių JAV mobiliojo ryšio priemonių kompanijų “Sprint Nextel Corp”.

Vis dėlto daugiausiai susidomėjimo kelia bendrovė “Apple” – prognozuojama, kad ji šiemet rinką sudrebins ne tik nauju 4G telefonu “iPhone”, bet ir iki šiol nematyta technologija, dėl kurios į lietimą reaguotų ne tik telefono ekranas, bet ir visas jo korpusas.

Priminsime, kad 4G ryšio greitis gali siekti iki 10–20 megabitų per sekundę, o mobiliųjų telefonų savininkams tai užtikrintų nepalyginti greitesnį ir kokybiškesnį duomenų siuntimą nei visos iki šiol sukurtos technologijos.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...