2012 Rugsėjo 13

Į kultūros renginį „Kauno Naktys“ atvežti šokiai iš Afrikos ir Karibų salų

veidas.lt


Ketvirtąjį kartą kauniečiai ir miesto svečiai pramogaus naktį – rugsėjo 14 dieną Kaune šurmuliuos nemokamas kultūrinis ir pramoginis renginys miestui „Kauno naktys: kultūra ir aš”, kurį organizuoja asociacija „Idėja Kaunui“. Šiais metais kultūros naktis siūlo daugiausiai nemokamų renginių, kurių tarpe bus ir egzotinių šokių pamokos iš Afrikos ir Karibų salų.

Afrikietiškas, jausmingas dviejų sielų šokis Kizomba, žaismingoji Semba, pašėlęs Kuduro, linksmasis Funana, Dominikietiška Merengue, Bachata, Kubietiška Salsa – tai šokiai, kurių pagrindu Lietuvoje, kaip ir visame Pasaulyje, susiformavo social dance kultūra (kuomet šokis iš parodomojo meno evoliucionuoja į bendravimo priemonę). Į Lietuvą atvežę Bachatos, Merengue, Kizombos ir Sembos šokius Afrolatin šokių studijos „Souls“ vadovai Šarūnas ir Giedrė Kondratai sako: „Nesvarbu, kiek tau metų, ar moki šokti, ar ne, turi partnerį, o gal jo ieškai, svarbu tik tai, kad energija visad nuveda ten, kur lemta būti – į Namus. Mes nuoširdžiai kūrenam ugnelę ir laukiam jūsų“.

Rugsėjo 14 dieną, 20.30 – 23:30 šalia klubo „Latino Glamour“ (Vilniaus g.22) bus vedamos nemokamos iš Afrikos ir Karibų salų kilusių šokių pamokos. Kauniečiai ir Kauno miesto svečiai turės unikalią galimybę ne tik pasižiūrėti bet ir patrepsėti egzotinių kultūrų liaudies šokių ritmu. Giedrė ir Šarūnas žada linksmų improvizacijų, šviesių atradimų bei žaismingo bendravimo sklidiną laiką nuotaikingos muzikos fone.

Afrolatin šokių studijos „Souls“ interneto svetainė: www.souls.lt

Susiję pranešimai ir nuorodos:

http://zebra.15min.lt/lt/laisvalaikis/renginiu_naujienos/i-vilniu-atvyksta-egzotisko-sokio-guru-k-lima-258962.html – Į Vilnių atvyksta egzotiško šokio guru K. Lima

http://www.alfa.lt/straipsnis/14557685/I.festivali.Afrikos.dienos.2012.sokiu.studijos.Souls.atvezti.afrikietiski.sokiai=2012-05-16_11-16/ – Į festivalį „Afrikos dienos 2012“ šokių studijos „Souls“ atvežti afrikietiški šokiai.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LqB1SXsj5Sk – ONE LOVE message from SOULS

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...