2010 Liepos 20

Paslaugos

Į interneto svetainę – ir meistro, ir prekių, ir mainų

veidas.lt

Norintiesiems, kad būtų suremontuoti namai, nupjauta žolė ar pageidaujantiesiems gauti teisininko konsultaciją nebereikia gaišti ir ieškoti skelbimų – internete galima paskelbti viešą konkursą ir svetainėje “teikia.lt” laukti geriausių specialistų pasiūlymų.

Jeigu namie metų metus guli keletas nereikalingų, bet dar gerų daiktų, kita svetainė “tuktuk.lt” kviečia juos parduoti aukcione ar atiduoti. Dar kitos svetainės daiktus siūlo mainytis. Tam užtenka užsukti į interneto puslapius “mainyk.lt”, “kaman.lt” ar “barterlit.lt”. Iš tiesų šiandien keistis ir mainytis galima daug kuo: pradedant knygomis (knygumainai.lt) ir netgi baigiant verslu (verslomainai.lt).

Tokių interneto svetainių, kuriose vis daugiau praktinių vartotojams siūlomų paslaugų, aukcionų, mainų, ypač padaugėjo sunkmečiu.

“Žmonės pradėjo labiau skaičiuoti, vertinti daiktus ir savo laiką, aktyviau ieškoti pigesnių variantų bei galimybių. Žmonės labiau linkę ne išmesti nereikalingus daiktus, o juos verčiau atiduoti ar parduoti kitiems”, – priežastis, skatinančias tokių interneto svetainių atsiradimą, aiškina vienos jų administratorius Tomas Vaišvila.

Jis tikina, kad kasdien tokios svetainės pasipildo keliais šimtais naujų skelbimų, siūlančių keistis daiktais, baldais, drabužiais ir net buities darbais. “Buvo ir toks skelbimas, kuriame siūlyta išvalyti namus mainais už skalbinių lyginimą”, – linksmus skelbimus prisimena T.Vaišvila.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...