2012 Gegužės 19

Į festivalį “Afrikos dienos 2012” šokių studijos „Souls“ atvežti afrikietiški šokiai

veidas.lt


Gegužės 19 d., 18 val. vilniečiai ir Vilniaus miesto svečiai bus supažindinami su Lietuvoje  naujais afrikietiškais šokiais.

„Afrikos dienos 2012“ – jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas Juodosios Afrikos kultūros festivalis, kaip tęsinys didelio susidomėjimo sulaukusių „Afrikos dienų 2011”. Vilniuje įsikūrusios afrolatin šokių studijos “Souls” pasirodymai ir afrikietiškų šokių pamokos miesto gyventojams ir svečiams yra sudedamoji šio festivalio programos dalis.
Kizomba, Semba ir Kuduro – Lietuvoje dar tik nedaugeliui žinomi žodžiai. Tai – afrikietiškų šokių pavadinimai. Jausmingąją Kizombą pirmieji į Lietuvą prieš 2 metus atvežė ir Vilniuje pirmą kartą pristatė Giedrė ir Šarūnas Kondratai – Afrolatin šokių studijos „Souls“ vadovai.
Šiemet „Afrikos dienos 2012“ vyks kartu su “Gatvės muzikos diena”. Ta proga studijos “Souls” kolektyvas dovanoja miestui linksmą reginį – jaunimo ir senjorų pašėlusio Afrikos šokio Kuduro pasirodymą. Bus atsakyta į klausimą, ar vyresnioji karta gali būti tokia pati pašėlusi, kaip jaunoji?
Gegužės 19 dieną nuo 18.00 iki 23.00 valandos afrolatin šokių studijos „Souls“ parengtą programą rasite Sirvydo skverelyje (jaunimo dar vadinamame Prancūzparkyje), Pilies ir Didžiosios gatvių sandūroje. Laukia afrikietiški šou pasirodymai, šviečiamosios pamokos, šokiai ir linksmybės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...