2011 Gegužės 03

I. Degutienė vyks oficialaus vizito į Liuksemburgą

veidas.lt

BFL

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė ir jos vadovaujama parlamentinė delegacija antradienį išvyks oficialaus vizito į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę.

Vizito metu yra numatyta Seimo Pirmininkės ir parlamentinės delegacijos audiencija pas Liuksemburgo didįjį hercogą Henri, susitikimai su Liuksemburgo Deputatų rūmų Pirmininku Loranu Mozaru (Laurent Mosar), Ministru Pirmininku Žanu Klodu Junkeriu (Jean Claude Juncker), užsienio reikalų ministru Žanu Aselbornu (Jean Asselborn), tvarkos plėtros ir infrastruktūros ministru Klodu Vizeleru (Claude Wiseler), Deputatų rūmų komitetų vadovais ir nariais.

Taip pat yra planuojamas I. Degutienės apsilankymas Liuksemburge veikiančiame Europos Teisingumo Teisme.

Seimo Pirmininkės oficialaus vizito metu tikimasi paskatinti Lietuvos ir Liuksemburgo bendradarbiavimą dėl nustatytosios šiltnamio efektą sukeliančių dujų normos vienetų perleidimo ir bendradarbiavimą atsinaujinančioje energetikos, ypač statistinių perdavimų, srityje. Susitikimuose bus aptarti dvišaliai Lietuvos ir Liuksemburgo santykiai, kalbama apie energetinį saugumą ir Lietuvai svarbius šios srities projektus, Europos Sąjungos Rytų politiką.

Seimo Pirmininkės I. Degutienės vadovaujamą delegaciją Seimo valdybos sprendimu sudarys Seimo Pirmininko pavaduotojas Algis Kašėta, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Jonas Šimėnas, parlamentarai Dailis Alfonsas Barakauskas ir Vydas Gedvilas.

Seimo Pirmininkę I. Degutienę vizito metu pavaduos Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...