2011 Gegužės 14

Pasveikino palangiškius su sezono pradžia

veidas.lt

BFL

Palanga yra vienas gražiausių ir mieliausių pajūrio kurortų, o ją tokią padaro šiltos palangiškių širdys, sakė Seimo vadovė.

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė šeštadienį dalyvavo rekonstruoto tilto į jūrą ir sezono atidarymo šventėje Palangoje.

Sveikindama palangiškius ir pajūrio svečius Seimo Pirmininkė pabrėžė, kad sunku būtų Lietuvoje rasti žmogų, kuris nemylėtų Palangos.

“Turbūt beveik visi žmonės Lietuvoje, o ir ne tik Lietuvoje, myli Palangą. Visus, gyvenančius ne prie jūros, traukia čia. Nes čia jauku ir gera, čia laukia nors ir kiek vėsoka, bet sava jūra. Palanga yra vienas gražiausių ir mieliausių pajūrio kurortų, nes tokiu jį padaro šiltos palangiškių širdys”, – sakė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė pasveikino Palangos gyventojus ir miesto svečius sezono atidarymo proga ir palinkėjo tikėti, kad sunkiausias laikotarpis jau praeityje.

“Palangiškiai, Jūs esate fantastiški! Sveikinu Jus su vasaros pradžia ir rekonstruoto tilto į jūrą atidarymu. Džiaukimės tuo, ką esame pasiekę jau šiandien, ir tikėkime, kad ateitis bus dar šviesesnė ir geresnė”, – sakė I. Degutienė.

Šeštadienį Seimo Pirmininkė lankėsi Kretingos rajone ir Palangoje. Darbėnuose (Kretingos r.) I. Degutienė dalyvavo partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai skirtame renginyje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...