2011 Birželio 01

I. Degutienė dėkoja už kiekvieną išgelbėtą vaiką

veidas.lt

BFL

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sako norinti padėkoti visiems, dirbantiems su vaikais ir šeimomis, už kiekvieną išgelbėtą vaiką, moterį ir šeimą, už kiekvieną darbą vardan šviesesnio jų gyvenimo.

“Šiandien kaip mama ir močiutė, kaip Lietuvos pilietė noriu nuoširdžiai padėkoti už kiekvieną išgelbėtą vaiką, moterį, šeimą, už kiekvieną gerą darbą, kurį atlikote vardan gražesnio, šviesesnio vaiko gyvenimo”, – sveikindama Seime surengto organizacijos “Gelbėkit vaikus” suvažiavimo dalyvius ir svečius sakė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė pabrėžė, kad 20 metų – tai ilgas laiko tarpas žmogaus, bet ne organizacijos gyvenime.

“Tai tik pradžia darbų, kuriuos padarėte vardan mūsų visų vaikų. Nes darbo dar yra per akis. Labai norėčiau, kad Lietuvoje būtų vis daugiau laimingų vaikų, o jų veiduose kasdien švytėtų šypsenos”, – sakė I. Degutienė.

Birželio 1 d., Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Seimo rūmuose vyksta visuomeninės organizacijos “Gelbėkit vaikus” suvažiavimas.

1919 m. įkurta tarptautinė organizacija “Save the Children” (“Gelbėkit vaikus”) šiuo metu yra didžiausia pasaulyje nepriklausoma organizacija vaikams, kuri siekia daryti pokyčius, teigiamai veikiančius vaikų gyvenimą daugiau nei 120 šalių. Tarptautinę organizaciją sudaro 29 nacionalinės organizacijos. 1991 m. Lietuvoje įkurta visuomeninė organizacija šiais metais švenčia veiklos dvidešimtmetį mūsų šalyje. Nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20-yje Lietuvos miestų ir rajonų.

Suvažiavimas rengiamas Seime, norint atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų problemas šalyje, taip pat atsižvelgiant į svarų “Gelbėkit vaikus” indėlį ginant vaikų teises.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...