2014 Rugpjūčio 26

Holivudo žvaigždės mirtis privertė JAV visuomenę prabilti

veidas.lt

Rugpjūčio 11-ąją R.Williamso šeima pranešė, kad po ilgai trukusios depresijos komedijų žvaigždė pasitraukė iš gyvenimo. Tai šokiravo Ameriką

Žinomo Holivudo aktoriaus Robino Williamso mirtis sukrėtė Ameriką ir privertė prisiminti vieną visuomenės žaizdų – savižudybes.

 

2006-aisiais po kelių mėnesių gydymosi nuo alkoholizmo duotame interviu Robinas Williamsas su sau būdinga ironija prisipažino, kad vėl užminti ant kamščio labai lengva: „Tai lyg stovėtum ant bedugnės krašto ir žiūrėtum žemyn, o tylus balsas iš kažkur sakytų: „Šok, šok…“

„Šią savaitę R.Williamsas nušoko, ir dalis mūsų – kartu su juo“, – taip straipsnį apie tragediją pabaigė žurnalas „Time“, kuris, kaip ir dalis kitų JAV leidinių, skyrė visą numerį šiam aktoriui, atsiminimams apie jį.

63-ejų metų R.Williamsas Holivude padarė įspūdingą karjerą, laimėjo „Oskarą“ ir du „Auksinius gaublius“. Visame pasaulyje jį išgarsino tokie legendiniai filmai, kaip „Labas rytas, Vietname“, „Ponia Dautfajė“, „Gerasis Vilas Hantingas“ ar „Mirusių poetų draugija“. Jo mirčiai neliko abejingi nei paprasti amerikiečiai, nei Holivudo žvaigždės ar politikai, tarp kurių – ir prezidentas Barackas Obama. „Robinas Williamsas buvo lakūnas, gydytojas, džinas, auklė, prezidentas, profesorius, … Piteris Penas ir visa, kas tarp jų. Bet jis buvo vienintelis“, – sakoma B.Obamos užuojautoje.

Ne tik visą šį tekstą, bet ir visus kitus šios savaitės “Veido” straipsnius galėsite perskaityti išsiuntę žinutę numeriu 1390 ir įrašę “veidas 322014″ bei įvedę gautą kodą.

Žinutės kaina 4 Lt. Plačiau http://www.veidas.lt/veidas-nr-32-2014-m

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...