2011 Balandžio 05

Statistika

Gyventojų surašinėtojai jau lanko būstus

veidas.lt

Antradienį prasideda antrasis gyventojų surašymo etapas, kurio metu iki gegužės 9 dienos gyventojus lankys surašinėtojai.

Elektroniniu būdu susirašė ar buvo surašyta kiek daugiau nei milijonas gyventojų.

Dabar surašinėtojai lankys tuos būstus, kurių gyventojai elektroniniame surašyme nedalyvavo ar pateikė ne visus reikalingus duomenis, pavyzdžiui, surašė ne visus būsto gyventojus ar neteisingai nurodė ryšius tarp jų, pranešė Statistikos departamentas.

Anot pranešimo, įdarbinti 5899 surašinėtojai, beveik kas antras jų – buvęs bedarbis.

Surašinėtojas prieš užeidamas apklausti gyventojo privalo parodyti darbuotojo pažymėjimą, patvirtintą teritorinės statistikos valdybos antspaudu ir prisegtą prie oranžinės spalvos juostelės su baltos spalvos užrašu “Surašymas 2011″. Surašinėtojas turi tamsiai žalią arba pilkšvą (su žalsvais šonais) portfelį su užklijuotu surašymo ženklu.

Vidutiniškai vieno būsto gyventojų apklausa truks apie 10-15 minučių.

Surašinėtojas, pildydamas surašymo lapą, kiekvieno asmens klaus vardo, pavardės, asmens kodo, paprašys nurodyti gimimo vietą, santuokinę padėtį, išsilavinimą, gimtąją kalbą, kitas mokamas kalbas, pragyvenimo šaltinius, užimtumo statusą ar darbovietę ir jos pagrindinę veiklą.

Nuo balandžio 5 dienos užpildyti surašymo lapą bus galima ir darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. atvykus į surašymo skyrius ar Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio teritorinėse statistikos valdybose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...