2011 Sausio 28

Apklausa

Gyventojai iš analitikų daugiausia pasitiki G.Nausėda

veidas.lt

Lietuvos gyventojai iš analitikų daugiausia pasitiki komercinio SEB banko prezidento patarėju Gitanu Nausėda, kuris maždaug du kartus lenkia artimiausius konkurentus, rodo žurnalo IQ užsakymu atliktos “Vilmorus” apklausos duomenys.

G.Nausėda teigė pasitikintys beveik 60 proc. apklausos dalyvių, tuo tarpu antroje vietoje esančiu Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktoriumi Raimondu Kuodžiu ir trečioje vietoje esančia Laisvosios rinkos instituto prezidente Rūta Vainiene – mažiau kaip po 30 proc. apklaustųjų.

Toliau eilės tvarka išsirikiavo “DnB Nord” banko analitikai Rimantas Rudzkis ir Jakaterina Rojaka, SEB banko analitikė Julita Varanauskienė, nepriklausomas analitikas Stasys Jakeliūnas, Nerijus Mačiulis, tyrimo metu dirbęs ISM vadybos ir ekonomikos universitete, o šiuo metu einantis “Swedbank” vyriausiojo ekonomisto pareigas, “Swedbank Markets” tarnybos vadovas Lietuvoje Tomas Andrejauskas ir “Danske Bank” analitikė Violeta Klyvienė.

Pasitikinčių šiais analitikais gyventojų yra mažiau kaip po 20 proc., tačiau tokie įvertinimai jiems tenka todėl, kad didžioji dalis apklaustųjų jų paprasčiausiai nežino.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. ?? ?? rašo:

  “analiktai” )))) mhuuaaa, keli vidutinio svorio spaudos atstovai.analitikai)))

 2. besarmatis besarmatis rašo:

  ir tas Gitanas. Niekaip negaliu užmiršti jo pasakų apie nekilnojamo turto kainų augimą ir įkyraus raginimo skolintis nekilnojamam turtui įsigyti. Kuo visa tai baigėsi, puikiai matome dabar, bet žmonių atmintis trumpa. Todėl ir vėl bus bandoma pasinaudoti nuperkamu “ANALITIKŲ” paslaugomis. Bet juk čia tik biznis…

 3. Žiūrėk Žiūrėk rašo:

  Žiūrėk į esmę: kokius proc. už indėlius moka “analitiko” atstovaujamas bankas!
  Nausėda su savo SEB’u lieka sąrašo pabaigoje… Tad kam reikalingas toks “patarėjas”? Tik ne man!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...