2011 Gegužės 04

Gruzijos žmonėms turime padėti konkrečiais darbais

veidas.lt

BFL
Tęsdama darbo vizitą Gruzijoje Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Tbilisio M. Iašvili kūdikių akių ligoninėje, kur susipažino su Lietuvos ir Japonijos remiamu vystomojo bendradarbiavimo projektu, skirtu gydyti neišnešiotų kūdikių retinopatijai.

Neišnešiotų kūdikių retinopatija – tai akių liga, kurios gydymui yra būtina lazerinė įranga. Iki šiol šiai ligai gydyti nebuvo galimybių visame Pietų Kaukazo regione.

“Yra labai svarbu padėti Gruzijos žmonėms konkrečiais darbais. Lietuvos, Japonijos ir Gruzijos bendradarbiavimas yra puikus pavyzdys, kaip geros valios ir profesionalumo dėka galima sėkmingai pradėti ir plėsti bendrus projektus. Su Lietuvos medikų pagalba ne tik vis daugiau Gruzijos gydytojų įsisavina naujausius gydymo metodus, bet Tbilisis turi visas galimybes tapti šios srities centru visame regione, padėti kaimyninių šalių vaikams”, – Lietuvos vadovę cituoja Prezidentės spaudos tarnyba.

Pagal vystomojo bendradarbiavimo projektą Vilniaus universiteto Santariškių klinikų gydytojų iniciatyva Tbilisio M. Iašvili ligoninėje buvo įdiegta lazerinė aparatūra ir vykdomi gydytojų mokymai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...