2011 Vasario 07

Žalieji modeliai

Greitai kino ekranuose – “Elektromobilio kerštas”

veidas.lt

"Veido" archyvas

Jokių abejonių: mūsų vaikams elektromobiliai bus toks pat savaime suprantamas dalykas, kaip mums mobilieji telefonai. Todėl “Nissan” jau dabar savo reklaminę strategiją orientuoja ir į busimąją kartą. www.nissan-zeroemission.com/EN/KIDS/ tinklapyje rodomas komiksas, kuriame mažyliams pristatomos ir aiškinamos naujųjų technologijų teikiamos vertybės. Tuo pačiu “lyg tarp kitko” reklamuojamas ir Nissan Leaf.

  • Kuro elementų, kaip srovės tiekėjo elektromobiliams, kurie nuvažiuoja ilgus atstumus, kaina iki 2015 metų turėtų kristi 75 procentais. Taip tvirtina “General Motors” konstruktorių biuro tyrėjai. Pagyvensime – pamatysime.
  • Prieš ketverius su puse metų pasirodžiusiam dokumentiniam filmui “Who killed the electric car?” (“Kas nužudė elektromobilį?”) kuriamas tęsinys “Revenge of the electric car” (“Elektromobilio kerštas”), kuris ekranuose pasirodys šių metų pavasarį. Pagrindiniai dokumentinio-vaidybinio filmo veikėjai bus “Tesla” bosas Elonas Muskas,
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...