2011 Balandžio 24

Opel Corsa

Gražus ir ekonomiškas

veidas.lt

"Veido" archyvas

“Opel” atnaujino savo mažojo Opel Corsa modelio išvaizdą ir ne tik. Su naujos kartos “ecoFLEX” varikliais ir “Start/Stop” sistema galima sutaupyti nemažai degalų.

Atnaujintas Opel Corsa tapo dar gražesnis. Nors pakeitimai ir neesminiai, tačiau iš karto matyti nauji priekiniai ir rūko žibintai, taip pat plati priekinio buferio grotelių šypseną. Dabar ir Corsa atitinka bendrą Astra, Insignia ir Meriva modelių dizainą.

Pasikeitė ir “viduriai”. Dyzelinis 95 AG 1.3 ecoFLEX CDTI variklis dabar komplektuojamas su “Start/Stop” sistema, kuri papildomai kainuoja 300 eurų (kaina Lietuvoje kol kas nežinoma), ir 100 kilometrų vidutiniškai sudegina vos 3,5 l degalų. Taupusis variklis į aplinką išmeta vos 94 gramus CO2! Gamintojas teigia, kad šiuo automobiliu pilnu baku galima nuvažiuoti net 1142 kilometrų. Tiesa, iki 1800 apsukų žymos jis traukia silpnai, o važiuojant didesniais greičiais dirba palyginti garsiai.

Dar praėjusiais metais iš esmės buvo atnaujinta važiuoklė, todėl dėl pakabos darbo ir valdymo tikslumo šiam mažyliui priekaištauti nėra reikalo – automobilis rieda stabiliai ir užtikrintai.

Komforto įranga

Salone buvo atnaujinta centrinė konsolė, apdailai panaudotos geresnės kokybės medžiagos. Naujoji “Touch & Connect” informacinė sistema, sukurta bendradarbiaujant su “Bosch” kompanija, turi penkių colių spalvotą liečiamąjį ekraną, GPS navigatorių. Sistema gali jungtis per “Bluetooth” ryšį, taip pat turi “iPod” ir USB jungtį. Papildomai ji kainuoja tik 690 eurų (Lietuvoje kaina kol kas nežinoma).

Dabar Corsa modelis gali pasiūlyti šiuos komforto elementus: šildomą vairą, integruotą “FlexFix” dviračių laikiklį, pajudėjimo į įkalnę pagalbininką ir net prisitaikančių priekinių žibintų sistemą (AFL). Žibintų šviesos srautas pritaikomas prie skirtingų eismo sąlygų, neakina kitų vairuotojų ir gerina matomumą, kai įveikiami staigūs posūkiai.

Naująjį Opel Corsa (trejų, penkerių durelių ar komercinę Corsavan versiją) jau galima užsisakyti ir Lietuvoje, kaina – nuo 36 812 Lt (triduris Corsa, 1.0 Selection).

Išvada

“Opel” iš esmės atnaujino savo mažąjį Corsa. Dabar jis ne tik išvaizdus, bet ir itin ekonomiškas bei turi daug pagalbinių komforto funkcijų. Atrodo, reikės gerai pasukti galvą, kurį rinktis – Opel Corsa arba VW Polo automobilį.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...