2010 Spalio 22

Alfa Romeo Giulietta

Geriausias 2010 metų automobilis Lietuvoje

veidas.lt

"Veido" archyvas

Iškovoti šį titulą 2010-aisiais Alfa Romeo Giulietta turbūt padėjo tai, kad šiemet ši markė švenčia savo 100 metų jubiliejų

Taip šiemet nusprendė “Auto Bild Lietuva” skaitytojai, rinkę geriausią šių metų automobilį iš 42 pretendentų, suskirstytų į šešias klases. Iškovoti šį titulą šiam naujam modeliui turbūt padėjo tai, kad šiemet ši markė švenčia savo 100 metų jubiliejų. Kitas dvi vietas ant geriausiųjų absoliučios įskaitos pakylos tarpusavyje pasidalino du vidutinės klasės atstovai. Antrą vietą užėmė 5 serijos BMW, o trečią – Audi A7. Beje, BMW “penktukas” pagrindinį savo persekiotoją A7 modelį sugebėjo nurungti tiek vidutinių automobilių, tiek ir absoliučioje įskaitoje. Kaip vietas išsidalino kiekvienos iš šešių klasių atstovai ir kam iš rinkimuose dalyvavusių “Auto Bild Lietuvą” skaitytojų atiteko rinkimų rėmėjo “Gaudos SPA namų” įsteigti prizai – sužinosite atsivertę 26-tą mūsų žurnalo puslapį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...