2010 Liepos 09

Prokuratūra

Generalinio prokuroro pavaduotoju siūloma skirti D.Raulušaitį

veidas.lt

Generalinio prokuroro pavaduotoju siūloma skirti prokurorą Darių Raulušaitį, kuris iki šiol dirbo Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriuje.

Šią kandidatūrą prezidentei penktadienį pateikė naujasis generalinis prokuroras Darius Valys. Prezidentė dėl D.Raulušaičio skyrimo žada apsispręsti artimiausiu metu.

Kandidatas žurnalistams sakė, kad paskutiniu metu daugiausia dirbo su bylomis dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) grobstymo.

“Manau, kad šis asmuo yra nepriekaištingos reputacijos, atitinka Prokuratūros įstatymo keliamus reikalavimus, turi didelę patirtį ikiteisminių tyrimų organizavime. Šis asmuo, mano įsitikinimu, tinkamai sugebės eiti generalinio prokuroro pavaduotojo pareigas”, – žurnalistams po susitikimo su prezidente sakė generalinis prokuroras D.Valys.

Dėl antrojo pavaduotojo Generalinės prokuratūros vadovas žadėjo apsispręsti artimiausiu metu, bet patvirtino, kad laikinuoju generaliniu prokuroru buvęs Raimondas Petrauskas į šias pareigas nebus siūlomas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...