2011 Sausio 22

Prekyba

Gedimino prospekte vis mažiau gyvybės

veidas.lt

Vilniaus Gedimino prospektas tuštėja: iš jo viena po kitos į judresnes gatves ar prekybos centrus perkeliamos kavinės ir parduotuvės. Per pastaruosius tris mėnesius išsikėlė arba netrukus išsikels net penkios parduotuvės ir kavinės. Ypač nyki darosi Gedimino prospekto atkarpa nuo Lukiškių aikštės iki Seimo.

Kavinių tinklo “Coffee Inn”, valdančio dvi kavines Geimino prospekte – netoli Katedros ir prie Seimo, bendrasavininkis Daumantas Mikučionis sako, kad šios vietos komercinio patrauklumo požiūriu skiriasi kaip diena ir naktis. Skiriasi net patalpų nuomos kaina, kuri arčiau Seimo yra iki trijų kartų mažesnė nei arčiau Katedros.

Vilniaus miesto savivaldybės Miesto plėtros departamento skyriaus vedėja Rūta Matonienė sutinka, kad Gedimino prospektas atrodo liūdnai yra yra nejudrus, bet pabrėžia, kad renginių, ypač savaitgaliais, čia daugėja.

Viešųjų ryšių specialistė Lina Mockutė įsitikinusi, kad žmonių prospekte padaugėtų tuo atveju, jei Gedimino prospektas taptų ne tiek pasivaikščiojimų, kiek prekybine gatve, – jei čia ilgiau dirbtų parduotuvės, jų būtų įvairesnių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...