2011 Vasario 28

Savivaldos rinkimai

Gautas 181 skundas dėl rinkimų tvarkos pažeidimo

veidas.lt

Savivaldos ir Seimo nario Marijampolėje rinkimų dieną policijos įstaigos iš viso gavo 181 pranešimą apie galimus rinkimų tvarkos pažeidimus.

Iš viso sekmadienį pradėti šeši ikiteisminiai tyrimai Marijampolėje, Ukmergėje, Radviliškyje, Biržuose, Panevėžio ir Kauno rajonuose dėl rinkimų tvarkos ir įstatymų pažeidimų, pranešė Policijos departamentas.

Taip pat surašyti keli administracinių teisės pažeidimų protokolai už neblaivaus asmens pasirodymą viešoje vietoje ir už rinkimų agitacijos pažeidimus.

Daugiausiai pranešimų gauta dėl bandymų papirkti rinkėjus.

Anot policijos, dauguma skundų nepasitvirtino – nuvykus į įvykio vietą, nurodytų pažeidimų nenustatyta.

Nuo trečiadienio, kai prasidėjo balsavimas iš anksto, iki sekmadienio policijos įstaigos iš viso gavo 255 pranešimus apie įvairius pažeidimus, pradėta 14 ikiteisminių tyrimų.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia rinkimų dieną gavęs 95 pranešimus dėl įvairių pažeidimų rinkimų apylinkėse ar šalia jų – dėl neteisėtos agitacijos, dėl neblaivaus asmens pasirodymo viešojoje vietoje, dėl kilusių konfliktų rinkimų metu.

Pareigūnai tikrino visus pranešimus, tačiau 56 iš jų nepasitvirtino. Daugiausia pranešimų gauta dėl bandymų papirkti rinkėjus, pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas Ukmergės rajono policijos komisariate.

Daugiausia (10) pranešimų apie pažeidimus gauta Širvintų rajone policijos komisariate (PK), Trakų PK – 5, Vilniaus miesto antrajame PK, Švenčionių rajono ir Vilniaus rajono PK – po 3, Vilniaus miesto ketvirtajame ir šeštajame PK – po 2, Vilniaus miesto pirmajame, trečiajame, penktajame PK bei Elektrėnų PK – po 1.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...