2011 Birželio 29

Galutinis sprendimas dėl pagalbinio apvaisinimo – rudenį

veidas.lt

"Veido" archyvas

Galutinį tašką diskusijose dėl pagalbinio apvaisinimo Seimui pavyks padėti tik rudenį.

“Aš manau, kad tikrai aistros iki rudens turėtų nurimti, ir blaivia galva, pailsėję turėtume priimti tokį įstatymą, kokio laukia žmonės”, – sakė Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.

Parlamento vadovės įsitikinimu, kertinė diskusija svarstant šį įstatymo projektą kyla iš skirtingų suvokimų, nuo kada prasideda gyvybė.

“Pirmiausia visi turime suvokti, kad nevaisingumas yra liga, ligą reikia gydyti. Kitas dalykas yra bioetikos klausimas ir suvokimas apie gyvybę. Embrionas tai yra jau gyvas organizmas, ir kada mes kalbame apie embriono naikinimą, mes kalbame apie gyvybės naikinimą. 10 straipsnis ir buvo tas esminis straipsnis, kuriame kalbama, kiek turi būti embrionų, kiek jų galima užšaldyti, kad jų nereikėtų naikinti. O yra kita pusė, turbūt įsitikinusi, kad embrionas nėra gyvybė ir ją gali kiek nori užšaldyti ir po to kiek nori, ką nori daryti ir naikinti”, – sakė I. Degutienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Petras Petras rašo:

    Dalbajobu valdzia, ne kitaip. Jei patys neapsisprendiat, paziurekit i kitas salis, kur tas istatymas puikiai veikia. Cia kol jus sprenziat miegodami, zmonems metai kapsi…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...