2011 Vasario 03

Hyundai i40

Galingas smūgis

veidas.lt

"Veido" archyvas

Korėjiečių koncernas atskleidė kaip atrodys naujas vidutinės klasės modelis. Šis automobilis turi daug galimybių sudaryti stiprią konkurenciją pripažintiems šio segmento lyderiams  Europoje. Mašina kurta kompanijos stiliaus centre Riuselsheime netoli Frankfurto, kur stengtasi modelį pritaikyti Senojo kontinento pirkėjų skoniui. Pirmiausia šių metų vasaros pradžioje prekybos salonuose pasirodys labai patrauklus universalas, o rudenį sulauksime ir sedano. Europoje šis automobilis bus žymimas i40 ir pakeis Sonata modelį.

Naujasis i40 turės tuos pačius variklius, kaip ir Kia Optima (Magentis įpėdinis) – automobiliai gaminami naudojant tą pačią platformą. Modelis bus siūlomas su benzininiu 2.0/170 AG ir dyzeliniu 1.7/115 ir 136 AG varikliu. 2012 metais Hyundai i40 bus galima rinktis su dar vienu, galingesniu dyzeliniu varikliu, o daugiau informacijos gamintojas pateiks prieš pat jo premjerą Ženevoje.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...