2013 Gruodžio 04

Galimybė atrasti tikrąją Kalėdų prasmę

veidas.lt

Kalėdos – tai metas kurti stebuklus. Šiais metais Kalėdų stebuklą jau trečią kartą iš eilės kurs asociacija ,,Jaunimo taškas“ su akcijos pagrindiniais partneriais Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetu ir globėjų draugija ,,Paguoda“.

Gruodžio 10 d. 19 val. verslo ir pramogų centre ,,Forum Palace“ įvyks baigiamasis akcijos koncertas ,,Christmas with Joy“, skirtas lėšoms onkohematologinėmis ligomis sergantiems vaikams rinkti. Organizatoriai tikisi, kad baigiamasis akcijos koncertas leis gerai praleisti laiką, padės visiems atrasti tikrąją Kalėdų prasmę ir padėti tiems, kuriems mūsų pagalba labai reikalinga.
Priminsime, kad vėžys kasmet diagnozuojamas daugiau negu šimtui Lietuvos vaikų. Dažniausia diagnozė – leukemija. Šios ligos gydymas ilgas ir intensyvus. Gera žinia ta, kad taikant šiuolaikinės medicinos gydymo metodus pasveiksta iki 80 proc. mažųjų pacientų. Tačiau vien gydymo nepakanka. Norint greičiau nugalėti šią klastingą ligą reikia gerinti vaikų gyvenimo sąlygas. Tai ir yra pagrindinis akcijos „Christmas with Joy“ tikslas.
Baigiamajame labdaros koncerte susipynę trys meno elementai – muzika, teatras ir šokis leis pajusti šiltą ir jaukią Kalėdų atmosferą. Koncertinę programą rengia Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai, kurie žada nepamirštamą reginį ir gerų emocijų.
Norinčius prisidėti, tačiau negalinčius dalyvauti koncerte organizatoriai kviečia aukoti per tėvų ir globėjų draugijos “Paguoda” sąskaitą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. mariux mariux rašo:

    Labai laukiama svente tos Kaledos, o siemte dar ir daug iseiginiu gaunasi. Visus is anksto sveikinu su sia grazia svente, sveikinimai ir palinkejimai: http://www.sveikinimai.lt/sveikinimai/kalediniai-sveikinimai/


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...