2011 Kovo 23

Libija

Galėjo žūti vienas Kadhafi sūnų

veidas.lt

JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton (Hilari Klinton) pareiškė girdėjusi, kad vienas iš Muamaro Kadhafi (Muamaro Kadafio) sūnų galėjo žūti per tarptautinės koalicijos oro smūgius Libijoje, tačiau ji negalinti patvirtinti šios informacijos, pranešė “ABC News”.

Tai JAV diplomatijos pareiškė interviu televizijos naujienų laidai. “ABC News” paskelbė šio interviu ištraukas.

H.Clinton sakė, kad “nepakanka įrodymų” patvirtinti Libijos diktatoriaus sūnaus žūties faktą.

“Tačiau mes apie tai girdėjome, girdėjome apie kitus jo aplinkos žmones, mėginančius užmegzti kontaktus su asmenimis, kuriuos jie žino, įvairios pasaulio vietose”, – sakė ji.

H.Clinton pridūrė, kad jei M.Kadhafi sūnus iš tiesų žuvo, JAV pajėgos dėl to nekaltos.

Antradienį amerikiečių, britų ir prancūzų pajėgos ketvirtą dieną iš oro atakavo taikinius Libijoje.

H.Clinton nenurodė šaltinio, iš kurio ją pasiekė informaciją apie galimą M.Kadhafi sūnaus žūtį. Ji taip pat nepatikslino, apie kurį iš sūnų kalba.

Tuo tarpu žiniasklaida, remdamasi nepatvirtinta informacija, praneša, kad žuvo 27 metų Khamisas Kadhafi (Chamisas Kadafis).

Remiantis šiais pranešimais, Kh.Kadhafi žuvo, kai vienas Libijos pilotas savižudis lėktuvu rėžėsi į pagrindinę režimo būstinę Tripolyje, kur tuo metu esą buvo Libijos lyderio sūnus. Kitais duomenimis, pilotas nukreipė lėktuvą į kareivines.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...