2011 Rugpjūčio 25

“Forbes” galingiausia pasaulio moterimi vėl paskelbė A. Merkel

veidas.lt

“Forbes” žurnalas įtakingiausia pasaulio moterimi vėl paskelbė Vokietijos kanclerę Angela Merkel. Ji iš pirmosios vietos išstūmė JAV pirmąją damą Michelle Obama, kuri šiais metais liko aštunta, – praneša pasaulio naujienų agentūros.

A. Merkel 100 galingiausių pasaulio moterų sąraše pirmuoju numeriu jau buvo įrašyta keturis kartus iš eilės nuo 2006 iki 2009 metų. Šiais metais po jos eina JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton ir Brazilijos prezidentė Dilma Rousseff.
Į galingiausių penketuką dar pateko “PepsiCo” bendrovės vadovė Indra Nooyi bei “Facebook” veiklos direktorė Sheryl Sandberg.

Galingiausių pasaulio moterų sąrašas atspindi jų politinę, ekonominę ir visuomeninę įtaką visose gyvenimo srityse. Be politikių ir verslininkių į sąrašą pateko ir daugybė pramogų pasaulio atstovių. 25 metų popžvaigždė Lady Gaga, pavyzdžiui, užėmė 11-ąją vietą, o ritmenbliuzo atlikėja Beyonce – 18-ąją, Angelina Jolie sąraše įrašyta 29 numeriu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...