2011 Vasario 15

Sportas

“EuroBasket 2011″ ambasadorius Arvydas Sabonis išvyko į Slovėniją

veidas.lt

Oficialus 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato (“EuroBasket 2011″) ambasadorius Arvydas Sabonis antradienį kelione į Slovėniją pradėjo seriją vizitų po šalis, kurios dalyvaus Senojo žemyno pirmenybėse. Šių vizitų tikslas – populiarinti “EuroBasket 2011″ ir pakviesti į Lietuvą kuo daugiau užsienio sirgalių.

“Tai, kad savo turą pradėsime vizitu Slovėnijoje, yra simboliška. Slovėnai 2013 m. rengs Senojo žemyno pirmenybes”,- kalbėjo Europos pirmenybių organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas.

A. Sabonio kelionė buvo pristatyta specialioje spaudos konferencijoje Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Ten Olimpiečių ložėje taip pat buvo pasirašyta sutartis su “Birštono mineraliniais vandenimis”, pagal kurią šios lietuviškos kompanijos gaminamas vanduo “Vytautas” ir “Akvilė” tapo oficialiu “EuroBasket 2011″ vandeniu.

Slovėnijoje A. Sabonis apsilankys specialioje vaikams rengiamoje krepšinio stovykloje “Playful Basketball” bei stebės Eurolygos rungtynes tarp Liublianos “Union Olimpija” (Slovėnija) ir Tel Avivo “Maccabi” (Izraelis) komandų.

Po kelionės į Slovėniją Lietuvoje vyksiančių pirmenybių ambasadorius planuoja apsilankyti Vokietijoje, Rusijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Graikijoje, Ispanijoje ir Izraelyje.

Šias keliones su “EuroBasket 2011″ organizaciniu komitetu organizuoja Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai, Lietuvos Užsienio reikalų ministerija.

2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatas rugpjūčio 31 rugsėjo – 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje.

Pirmą kartą pirmenybėse dalyvaus 24 geriausios Senojo žemyno komandos, o dvi į finalą iškopusios rinktinės užsitikrins kelialapius į Londono olimpiadą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...