2011 Birželio 23

Etikos sargai Ž.Šilgalį pripažino pažeidus Statutą

veidas.lt

BFL

Seimo etikos sargai sesijos metu slidinėti į Austriją išvykusį Žilviną Šilgalį pripažino pažeidus Seimo statutą, nors jis ir nepraleido nė vieno posėdžio.

Tokį sprendimą trečiadienį priėmė Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK), konstatavusi, kad sesijos metu kiekvienai išvykai iš Lietuvos reikia gauti Seimo valdybos leidimą, o parlamentaras jo neprašė.

Anksčiau Ž.Šilgalis komisijai sakė manęs, jog pakanka informuoti frakcijos vadovybę, juoba kad jis neišvyko už Europos Sąjungos ribų. Tačiau politikas sakė gerbsiantis bet kokį EPK sprendimą, ir, nors tvirtino nesijaučiantis nusižengęs, atsiprašė bei žadėjo daugiau be parlamento valdybos sutikimo kojos iš Lietuvos nekelti.

Etikos sargų akiratyje Ž.Šilgalis atsidūrė žiniasklaidai balandį pranešus, kad sesijos metu jis išvyko slidinėti į Alpes Austrijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Laikykis tvarkos Laikykis tvarkos rašo:

    Gerb.Silgali nereikia visu skaityti kvailais-tu privalai zinoti seimo nario teises ir pareigas ir viskas tuo pasakyta.Esi teisingai nubaustas -tik zinoma labai menkai.Uz tokius dalykus reikia grieztai bausti,Gaila kad seimo nariai nepriima tokio istatymo kad seimo narys grubiai pazeides seimo nario taisyles is karto arba su tam tikrom islygom netenka seimo nario mandato,be jokiu svarstymu-gauni vilko bilieta i savo namus.Taskas Tada butu tvarka .Dabar seimas tarsi vaiku darzelis./BAISU/Kaskart seimo sudetis vis blogeja.LIETUVOS ZMONES-susirupinkite salies ateitimi-nepaveskite neatsakingiems zmonems jums vadovauti/ne sokti ar dainuoti/


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...