2010 Lapkričio 03

Skrydžiai

“Estonian Air” plės tiesioginių skrydžių geografiją iš Vilniaus

veidas.lt

Estijos aviakompanija “Estonian Air” mato galimybių augti Vilniaus oro uoste: per artimiausius dvejus-trejus metus aviakompanija planuoja plėsti iš Lietuvos sostinės vykdomų tiesioginių skrydžių geografiją ir šio miesto oro uoste bazuoti du-tris lėktuvus.

Dabar “Estonian Air” skrydžių tvarkaraštyje iš viso yra keturi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus: kompanija skraidina į Taliną, nuo šių metų vasario – į Amsterdamą, nuo spalio pabaigos – į Stokholmą, o gruodžio 18-ąją pradės skrydžius į Milano Malpensa oro uostą.

“Itin jaučiamas tiesioginių ir jungiamųjų skrydžių iš Vilniaus poreikis. Pavyzdžiui, mūsų lėktuvais į Amsterdamą skrendantys žmonės toliau tęsia savo keliones į Čikagą, Niujorką, Bostoną, Detroitą, Atlantą, Mineapolį. Tai populiariausios kryptys”, – sako “Estonian Air” prezidentas ir generalinis direktorius.

Lapkričio 2-ąją oficialiai atidarytas “Estonian Air” skrydis į Stokholmą yra dar viena kurį laiką visai laisva buvusi niša. Nors dar 2008 metais iš Vilniaus į Stokholmą ir atgal vyko kiek daugiau nei 44 800 keleivių, nuo šių metų liepos tiesioginio skrydžio iš Lietuvos sostinės į Švedijos sostinę nebeliko. Dabar bendradarbiaudama su SAS, iš Stokholmo savo keleiviams “Estonian Air” gali pasiūlyti beveik 30 jungiamųjų skrydžių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...