2013 Vasario 26

Elektros tiekėjai vartotojams siūlo kūrybiškus sprendimus

veidas.lt


Nepriklausomi elektros energijos tiekėjai siūlo mažinti elektros sąskaitas ne tik sudarant sutartį su jais ir užsitikrinant 2-4 ct pigesnę elektrą, bet ir dalyvaujant atsakingo elektros vartojimo programoje „Planuok atsakingai“.

Planuoti skatins kūrybiškai

Nepriklausomi elektros energijos tiekėjai gali pasiūlyti iki 20 procentų mažesnes elektros sąskaitas, tačiau nuo šiol jų kūrybiški sprendimai leis prisidėti ir prie socialiai atsakingos bendruomenės kūrimo bei laimėti paskatinamuosius prizus visam kolektyvui.

Pasak UAB „Energijos kodas“ pardavimų vadovės Editos Škut, kiekvienas klientas pasirašydamas sutartį su NEET pateikia preliminarius planuojamus suvartoti elektros energijos kiekius sutarties galiojimo laikotarpiui, kuriais NEET vadovaujasi pirkdami elektros energiją savo vartotojams.

„Tikslus suvartojamos elektros energijos poreikio nustatymas yra itin aktualus nepriklausomiems elektros energijos tiekėjams. Žinodami tikslius poreikius, galime įsigyti atitinkamą kiekį elektros energijos ir maksimaliai sumažinti perteklinės energijos pirkimus. Žinoma, tai leidžia koreguoti kainas naudinga mūsų klientams linkme”, – teigia E. Škut.

Norėdamas paskatinti įmonių bendruomeniškumą UAB „Energijos kodas” inicijuoja naują projektą „Planuok atsakingai”, kurio tikslas skatinti elektros vartotojus stebėti jų įmonės elektros vartojimą ir jį planuoti, o už tai dar laimėti prizus savo kolektyvui.

„Įmonės, kurios tiksliausiai skaičiuos suvartojamą elektros energijos poreikį, neturės įsiskolinimų, laiku apmokės sąskaitas bei atves bent vieną naują klientą –  gaus tam tikro dydžio mūsų skirtą prizą. Manome, kad šis sprendimas paskatins įmones atsakingai planuoti ir prisidės prie visos elektros vartotojų ir tiekėjų bendruomenės gerovės“, – apie kūrybišką sprendimą pasakoja E. Škut.

Konkurso idėją „pakišo” klientų iniciatyvumas

Pasak įmonės atstovės, projekto „Planuok atsakingai“ idėja atsirado peržvelgiant praėjusių metų rezultatus, kuriuose buvo pastebėta, puikus kelių įmonių elektros energijos poreikio skaičiavimas. Šios įmonių iniciatyvos inspiravo idėją sukurti projektą, kuris elektros vartotojus sujungtų į vieną bendruomenę, skatintų kolektyviškumą ir, žinoma, bendrų pastangų dėka leistų mažinti elektros kainas.

„AB „Klovainių skalda” ir „VĮ prie Marijampolės pataisos namų“ 2012 metais parodė iniciatyvą ir gali tapti puikiu pavydžiu, kaip  bendradarbiaujant galime pasiekti puikių rezultatų. Šios įmonės nuolat stengiasi mus informuoti dėl planuojamų suvartojamos elektros energijos kiekio pokyčių, todėl 2012-aisiais šioms bendrovėms pavyko išlaikyti pageidaujamą minimalią planavimo paklaidą.  Jiems atsidėkodami norime apdovanoti šių organizacijų kolektyvus, darniai dirbančius ir kruopščiai planuojančius elektros poreikį bei užtikrinančius, kad sąskaitų apmokėjimus gauname laiku“ – sako ji.

Anot „VĮ prie Marijampolės pataisos namų“ generalinio direktoriaus Kęstučio Valentos, išlaidos elektros energijai yra gana didelės, todėl reikia stengtis taupyti skaičiuojant elektros suvartojimą ir pasirenkant nepriklausomą elektros energijos tiekėją.

„UAB „Energijos kodą” pasirinkome, nes buvo priimtinos atsiskaitymo ir taupymo sąlygos, o gautas prizas už tiksliai skaičiuojamą elektros energijos poreikį išties nustebino. Labai teigiamai vertinu tokius projektus, kurie, sakyčiau, net keičia požiūrį į įmonę ir bendravimą paverčia glaudesniu”, – įspūdžiais dalinasi K. Valenta.

Nepriklausomas elektros energijos tiekėjas UAB „Energijos kodas” tikisi, kad „Planuok atsakingai“ programa paskatins esamus ir būsimus klientus tiksliau skaičiuoti suvartojamą elektros energijos kiekį ir suteiks progą nudžiuginti kolektyvą vertingomis dovanomis.a

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...