2011 Spalio 26

Elegantiškas ir nebrangus vienatūris

veidas.lt

Vienatūriai gali būti ne tik praktiški, bet ir elegantiški bei nebrangūs. Tai įrodo „Renault Grand Scenic“.

Greta kampuoto dizaino kolegų vienatūrių – „VW Touran“ bei „Toyota Verslo“ – prancūzų „Renault Grand Scenicatrodo tikra puošmena. Tą patį įspūdį daro ne tik vienatūrio išorė, bet ir vidus. Trumpiau tariant, apdailos medžiagų kokybė ir išorės bei vidaus žavesys – tikrai geras. Vienatūryje galimybė varijuoti prietaisų skydeliu – jo konfigūraciją galima rinktis iš kelių variantų.

Malonu sėdėti ir ant minkštų sėdynių, kurias dar galima ir įvairiausiai reguliuoti. Įtikina ir talpi (678 l) bagažinė, dydžiu lyginant su pagrindiniais konkurentais nusileidžianti tik “VW Touran” (695 l) bagažinei. Pradėjus judėti naujuoju prancūzų vienatūriu tampa aišku, kad tai kur kas labiau vykęs automobilis nei pirmtakas.

Vairo sistema gana standi, dyzelinis motoras nei per silpnas, nei per garsiai riaumojantis, o pakaba minkšta kaip pūkas. 1,6 dyzelinis variklis – tikras taupuolis. Net ir važiuojant automagistrale pakankamai dideliu greičiu, degalų sąnaudos tesiekia 6,0 litro 100 km. Pilnu baku galima nuvažiuoti ne mažiau kaip 1000 km. Be problemų juo gali važiuoti 7 žmonės. Išeitų, kad pigesnės kelionės į pajūrį nė negali būti.

Kelionė šiuo automobiliu nuostabi, ypač bandytas 1,6 dyzelis. Nors dėl minkštos pakabos nelygumai važiuojant dideliu greičiu įveikiami nuspėjamai ir ypač švelniai, posūkiuose jaučiamas šioks toks kėbulo slydimas. Tuo tarpu net patys nelygiausi keliai amortizuojami be jokio triukšmo.
TCe variklis turi visus teigiamus bruožus, kurių galėtų norėti pirkėjai. Jis skleidžia minimalų triukšmą, jeigu ketinate dažnai vežioti septynis asmenis, jums labiau tiktų tik dyzeliniai agregatai.

Tiesa, važiuojant didesniu greičiu, pavyzdžiui, greitkeliu, ji vargina savo bildesiu. Taip pat reikia pripažinti faktą, kad „Renault Grand Scenic konkurentus įveikė dėl itin patrauklios kainos – nuo 70 300 Lt. Juk prancūzų vienatūris už konkurentus atsieis pigiau 15–21 tūkst. Lt. O tai jau tikrai labai didelė suma.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. vo vo rašo:

    Gal kam ir nebrangus…Uz tokia kaina jau galima pirkti Toyota Verso.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...