2011 Rugsėjo 22

El. dienynai jau beveik kas antroje mokykloje

veidas.lt


Popierinius dienynus į elektroninius iškeitė jau apie 40 proc., tai yra maždaug 400 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų.

Nuo praėjusių mokslo metų elektroninį dienyną pradėjusios naudoti Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas tikina, kad pokyčiai išėjo į naudą: “Dabar paprasčiau rengti ataskaitas, suaktyvėjo mokytojų bendravimas su tėvais, pagerėjo mokinių lankomumas. Nesklandumų kyla tik dėl per didelės sistemos apkrovos, pavyzdžiui, pusmečio pabaigoje, kai balus įvesti jungiasi praktiškai visi mokytojai. Kitu metu viskas kuo puikiausiai.”
El. dienynas mokyklai kas mėnesį kainuoja po 100 Lt. Prieš atsisakant įprasto dienyno mokyklai taip pat reikėjo pasirūpinti, kad kiekvienas mokytojas turėtų kompiuterį su internetu.
Šiuo metu siūlomos šešios skirtingos el. dienyno sistemos. Populiariausioji yra “Tavo mokykla” (TAMO) – šią sistemą naudoja 283 mokyklos. Ja pamažu susidomi ir kitos, ne tik bendrojo lavinimo mokyklos: “El. dienynus jau įsivedė 10 profesinių mokyklų, atsiranda poreikis ir pradinėse mokyklose, darželiuose, sporto ir meno mokyklosse”, – “Veidui” sakė TAMO projekto vadovas Povilas Koropas.
Kokio tipo dienyną naudoti sprendžia pati mokykla. El. dienynas laikomas pažangesniu už popierinį, nes leidžia tiek mokiniams, tiek jų tėvams internetu gauti informaciją apie mokinio pažymius, lankomumą, namų darbus, taip pat perskaityti pranešimus apie tėvų susirinkimus ir kt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...