2010 Balandžio 06

iPAD

Eilės prie “iPad” kompiuterio

veidas.lt

Šeštadienį, balandžio 3-iąją, visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą, prasidėjo tikrą ažiotažą sukėlusi prekyba naujuoju “Apple” kompiuteriu “iPAD”.

Per porą pastarųjų savaičių vien išankstinių šio įrenginio užsakymų skaičius jau buvo viršijęs 240 tūkst. Prognozuojama, kad artimiausiu metu bus parduota per milijoną šių kompiuterių. Galima palyginti: “Amazon” knygų skaityklės “Kindle” per visus pirmuosius prekybos metus buvo parduota apie 500 tūkst.

Toks klientų susidomėjimas – ne atsitiktinis. Praėjusią savaitę “Apple” pristatė visas šio kompiuterio galimybes: įrenginys leidžia skaityti elektronines knygas, naudotis internetu, tikrinti elektroninį paštą, peržiūrėti vaizdo įrašus ar skaitmenines nuotraukas, be to, “iPAD” atstoja ir muzikos klausymui skirtą “iPod’ą”.

Naujojo kompiuterio kaina prasideda nuo 1,3 tūkst. Lt, o balandžio pabaigoje pasirodysianti versija su įdiegtu 3G ryšiu turėtų būti dar brangesnė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...