2011 Sausio 20

Spaudos aktualija

Egiptiečiai domisi investicijomis Lietuvoje

veidas.lt

Lietuvoje viešintys Egipto verslininkai teigia, kad jiems patrauklus Lietuvos statybų bei nekilnojamojo turto sektorius, realios bendradarbiavimo galimybės ir logistikos srityje.

O Egipte verslo perspektyvų gali turėti Lietuvos maisto, lengvosios, statybų pramonės ar biotechnologijų bendrovės, rašo “Verslo žinios”.

“Mus domina Lietuvos leidžiamos euroobligacijų emisijos. Taip pat norime pasižvalgyti, kokį arabų investicijų portfelį galime pritraukti į Lietuvą. Mes manome, kad Lietuva po metų ar kelerių bus patraukli auganti rinka ir arabų fondai domėsis investicijomis čia. Mes norime patekti į žaidimą iki to laiko”, – sakė finansų maklerio įmonės “Arab Finance” generalinis direktorius Osama Mouradas.

“Galima gerokai padidinti vežimo apimtį tarp Egipto ir Šiaurės Europos šalių – per Ukrainą ir Klaipėdos uostą. Jei pavyktų sukurti vežimo liniją jūra tarp Egipto ir Odesos, po penkių dienų mūsų kroviniai būtų Klaipėdoje ir per 10 dienų pasiektų Šiaurės Europą. Mes tuo labai suinteresuoti, nes dabar kroviniai gabenami ilgiau”, – sakė “Mahoney Shipping & Marine Services” vykdomasis viceprezidentas ir valdybos pirmininkas.

Egiptiečiai Lietuvoje yra investavę 2,42 mln. litų – 1,93 mln. litų į administravimo ir aptarnavimo veiklą, 0,49 mln. litų – į privatų nekilnojamąjį turtą. Lietuvos ir Egipto dvišalės prekybos apyvarta 2010 metais sausio-rugsėjo mėnesiais siekė 68,6 mln. litų.

+370 5 2058524

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...