2011 Vasario 22

Turizmas

Egipte viešbučiai atpigo, Lietuvos agentūros kelionių kainas padidino

veidas.lt

Po politinių neramumų egiptiečiai viešbučių kainas nuleido vidutiniškai trečdaliu, tiek atpigo kelionės į šią šalį iš kitų Europos šalių. Tačiau Lietuvos kelionių organizatoriai keliones į Egiptą pabrangino.

Dienračiai “Vilniaus diena” ir “Kauno diena” rašo, kad esant nemenkai paklausai ir į Egiptą iš Lietuvos per savaitę skrendant tik trims lėktuvams dirbtinai sumažinama kelionių pasiūla ir yra puiki terpė didinti kelionių kainas. Siekdami prisivilioti turistų Egipto viešbučiai taiko 30-50 proc. nuolaidas, o Lietuvos kelionių organizatoriai lygiai tiek padidino atnaujintų kelionių į šią šalį kainas.

Anot dienraščių, po to, kai pernai bankrutavo trečiasis kelionių organizatorius “Star Holidays”, “Novaturas” ir “Tez Tour” pradėjo taikyti dirbtinai sumažintos pasiūlos rinkodarą.

Turistai iš Lenkijos kovo pradžioje tuose pačiuose kurortuose ir net viešbučiuose, į kuriuos vyksta ir lietuviai, ilsėsis trečdaliu, vokiečiai – perpus pigiau.

Tiek pat, kiek lietuviai, už atostogas Egipte moka prancūzai ir britai, tik yra vienas skirtumas – jie gyvena tuose viešbučiuose, kurių lietuviams agentūros net nesiūlo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...