2011 Vasario 24

žaliavos

Druskos keliams šią žiemą nebepritrūks

veidas.lt

Tiek kelininkai, tiek Vilniaus savivaldybės atstovai žada, kad šią žiemą jau nebepasikartos sausio pabaigos scenarijus, kai buvome pristigę keliams barstyti skirtos druskos. Tada keliai buvo barstomi ne druska, o druskos ir smėlio mišiniu ar net paprastu smėliu, nes daugelis Europos šalių, užkluptų netikėto sniego, suskubo pirkti druską iš Baltarusijos. Tuokart ir sutriko druskos tiekimas iš šios šalies kaimynės.

Dabar, kaip teigia savivaldybės atstovas Povilas Stelmokas, druskos sandėliai pilni, ir net jei ištisai snigtų kelias savaites, pabarstų gatvėms netrūktų. Tačiau ką daryti, jei tiekimas iš Baltarusijos vėl įstrigtų, jei ne šiemet, tai kitąmet, atsakyti neįmanoma.

Vilniaus gatves prižiūrinčios bendrovės “Grinda” atstovas Gediminas Bernadiešius aiškina, kad pirkti jos iš kitų šalių neįmanoma, nes to neleidžia įstatymai, mat druskos tiekimu rūpinasi konkreti konkursą laimėjusi bendrovė, importuojanti druską būtent iš Baltarusijos – sutartis su ja pasirašyta birželį ir sudaryta dviem metams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...