2011 Sausio 13

Savivalda

Druskininkai sulauks investicijų

veidas.lt

Suomijos pramoninių ir automobilių filtrų gamybos bendrovė “M-Filter” dėl patogios logistikos steigia gamyklą Lietuvoje. Bendrovė Druskininkuose jau išsinuomojo renovuotas 1 tūkst. kvadratinių metrų ploto pramonines patalpas, o 2010-ųjų pabaigoje Lietuvoje užregistravo antrinę įmonę “M-Filter EU”.

Iš pradžių įmonė ketina įdarbinti 20-25 žmones, vėliau planuojama priimti dar 20 darbuotojų. Per pirmuosius metus gamykloje būtų pagaminta 150 tūkst. filtrų, remdamasis naujienlaiškiu “news2biz” ketvirtadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Jei viskas klostysis gerai, per 2-3 metus į gamyklą Lietuvoje investuosime apie 7 mln. litų. Su Lietuvos Vyriausybe diskutuojame apie galimybes kreiptis finansinės paramos į ES struktūrinius fondus”, – teigė “M-Filter” bendraturtis ir vadovas Kai’us Leismaa.

Anot jo, Lietuva pasirinkta dėl patogios logistikos ir galimybės greičiau pristatyti produkciją į Vidurio Europą, kurios rinkoje siekia įsitvirtini “M-Filter”.

“M-Filter EU” gamybą Lietuvoje ketina pradėti šiemet. Įmonė pirmiausia nori susipirkti įrangą ir apmokyti personalą – tam numatomos maždaug 1 mln. litų investicijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...