2011 Gegužės 02

DNR testas patvirtino, kad nukautas O. bin Ladenas

veidas.lt

REUTERS
DNR testas patvirtino, kad Pakistane per JAV specialiosios paskirties dalinių operaciją nukautas būtent tarptautinės teroristinės organizacijos “Al Qaeda” lyderis Osama bin Ladenas (Osama bin Laden).

Tai pirmadienį žurnalistams pranešė du JAV administracijos atstovai.

Jie nepateikė jokios išsamesnės informacijos, kur, kada ir kaip buvo atliktas šis palaikų tyrimas. Paeigūnai teigė, jog testo rezultatų tikslumas sudaro 99,9 procento. Manoma, kad bin Ladenų dinastijos narių DNR pavyzdžiai buvo paimti po pasibaisėtinų rugsėjo 11-osios teroro aktų, kuriuos įvykdė “Al Qaeda”.

Pasak ofcialių JAV asmenų, DNR analize nebuvo apsiribota. Taip pat buvo taikomi “dauginiai teroristo kūno atpažinimo metodai”.

Kaip papasakojo JAV vyriausybės atstovai, 54 metų amžiaus O. bin Ladenas buvo nukautas per operaciją Abotabado mieste, esančiame už 100 kilometrų į šiaurę nuo Islamabado, šūviu į kairiąją akį, kuris buvo paleistas šturmuojant privatų gyvenamąjį kompleksą. Pakistanas apie šią operaciją nebuvo įspėtas. O. bin Ladeno palaikai buvo palaidoti jūroje, pareiškė oficialūs JAV asmenys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...