2010 Gruodžio 29

Sportas

Didžiausias 2011 metų Europos vyrų krepšinio pirmenybių etapas vyks sostinėje

veidas.lt

Trečiadienį sostinėje pasirašyta Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos sutartis (LKF) dėl 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo organizavimo.

“Nors tai ir ne finalas, tačiau labai svarbus etapas, į kurį suvažiuos daugiau komandų, nei į bet kurį kitą miestą, kuriame vyks Europos krepšinio čempionato kovos. O Vilnius jau yra įrodęs, kad sugeba puikiai surengti aukščiausio lygio varžybas ir priimti užsienio svečius”,- sakė Vilniaus miesto meras Raimundas Alekna.

Į Vilnių po grupių varžybų atvyks 12 stipriausių pirmenybių komandų, kurios bus suskirstytos į dvi grupes. Po Vilniaus etapo 8 komandos pateks į finalinį etapą, kuris vyks Kaune.

Sutartį su Vilniaus miestu LKF vardu pasirašė 2011 metų Europos krepšinio čempionato organizacinio komiteto direktorius Mindaugas Špokas.

“Per vasarą vykusį Europos jaunių iki 18 metų čempionatą Vilnius surengė tikrą krepšinio šventę, apie kurią puikiai atsiliepė ir dalyviai, ir svečiai, ir tarptautinės krepšinio federacijos FIBA atstovai”,- sakė M. Špokas.

Europos vyrų krepšinio čempionatas kitais metais rugpjūčio 31 rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje. Pirmą kartą pirmenybėse dalyvaus 24 geriausios Senojo žemyno komandos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...